“אותו מקום” ברמת אביב

“אותו מקום” ברמת אביב
ההר הירוק כל ימות השנה. יצירה של רותי סגל
צילום: יח"צ

האמנים סלאח אלקרא ורותי סגל מציגים החודש יצירות שלהם בגלריית “החלונות המוזיאליים” שבקניון רמת אביב 

גלריית “החלונות המוזיאליים” בקניון רמת אביב מציגה החודש את התערוכה של האמנים סלאח אלקרא ורותי סגל. תחת הכותרת “אותו מקום”, אצרה איילת אמוראי-בירן עבודות חדשות לצד עבודות קודמות של השניים, אשר תיעדו את נופי הכרמל. ראוי להזכיר כי על הקיר החיצוני של קניון רמת אביב, ממוקמים 16 חלונות ראווה גדולים, ובהם מוצגת כל חודש תערוכת אמנות חדשה, של מיטב אמני ישראל.

ההר הירוק כל ימות השנה. יצירה של רותי סגל|צילום: יח"צ
ההר הירוק כל ימות השנה. יצירה של רותי סגל|צילום: יח”צ

רותי סגל חיה ויוצרת בחיפה. היא בעלת תאור ראשון באמנות, יצירה וחינוך באוניברסיטת חיפה, והיא למדה ועבדה במחיצת ציירים ישראלים רבים. סלאח אלקרא, נולד וחי כל ימיו בדליית אל כרמל. לפני שירותו הצבאי וכן אחריו עבד ולמד אצל טובי האמנים בעין הוד. הוא יצר בבתי המלאכה בכפר האמנים לצידם של איצ’ה ממבוש, ג’ניה ברגר, מרסל ינקו, משה מוקדי, נחום גוטמן, יהושע גרוסברד ועוד. ראוי לציין כי יצירותיו של אלקרא נמצאות באוספים פרטיים רבים בארץ ובעולם , הציג במוזיאונים ובגלריות בארץ ובעולם בינהם מוזיאון רמת גן, גלריה תירוש, גלריה בן עמי, “deaors ” בפראג ועוד.

התערוכה תתקיים בתאריכים 31.8.16 – 3.8.16, בקניון רמת אביב בתל אביב, גלריית “החלונות המוזיאליים”, על הקיר החיצוני של קניון רמת אביב, בין “ארקפה” ל”סופרפארם”, איינשטיין 40 רמת אביב.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *