יפו: מחול חברתי

יפו: מחול חברתי
צעד קדימה. Memo
צילום: גדי דגון

נערות מיפו עיצבו תלבושות למופע המחול של היוצרת ענת גריגוריו

במסגרת שיתוף הפעולה בין ארגון הגג של הכוריאוגרפים ועמותת קול הנוער, קבוצת נערות מיפו עיצבו תלבושות למופע המחול של היוצרת ענת גריגוריו. מתברר כי גריגוריו הייתה הראשונה מבין הכוריאוגרפים שהרימה את הכפפה ונרתמה לשתף פעולה ב-Memo, מופע המחול שאותו היא יצרה. לדבריה: “מעבר לכל, בשל עברי האישי וחוויות ‘שחוויתי על בשרי’ התרגשתי ושמחתי לשתף פעולה , כחלק מארגון הגג של הכוריאוגרפים עם עמותת קול הנוער והמטרות שהיא מקדמת, חרף כל הקשיים והמגבלות שעמדו בדרך”.

לאורך הפרויקט, הנערות נפגשו עם היוצרת ועברו תהליך מקצועי בו הכירו האחת את השנייה, למדו לעומק את עבודת המחול שיצרה ענת ובתוך כך להתאים לה את התלבושת הנכונה. העבודה עם כוריאוגרפית מקצועית ובהמשך עם מעצבת ותופרת מקצועיות תרמו רבות לנערות הצעירות, אך לא פחות מכך הן ענו על צורך מקצועי של מופע מחול , וכן העצימו והעניקו תחושת סיפוק רבה לנשות המקצוע.

צעד קדימה. Memo|צילום: גדי דגון
צעד קדימה. Memo|צילום: גדי דגון

איריס רף-רונן, מנכ”לית ארגון הכוריאוגרפים: “לשמחתי, הכוריאוגרפים לוקחים חלק מרכזי במגוון רחב של פרויקטים בפריפריה ובמרכז, במתנ”סים ובפסטיבלים שונים, כמו גם במוסדות למחול ולאמנות ובבתי ספר לאורך כל השנה. התרומה לקהילה חשובה לנו מאוד ואנו מברכים על כל יוזמה בה היוצרים משתתפים”.

המופע MEMO של היוצרת ענת גריגוריו יעלה בשני מופעי קיץ במחסן 2 בנמל יפו, תל אביב:

הראשון התקיים ביום חמישי 21.7.2016 בשעה 20:00 / והשני יתקיים בשישי 5.8.2016 בשעה 14:30. המחיר: 80 ₪

להזמנת כרטיסים: 03-9021563 , או באתר http://www.choreographers.org.il/4609


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *