לראשונה בפסטיבל כרמיאל: מתחם לנשים בלבד

לראשונה בפסטיבל כרמיאל: מתחם לנשים בלבד
דואגים לנשים שומרות מסורת. פסטיבל כרמיאל
צילום: אלכס הובר

כמיטב המסורת תיערך גם השנה בפסטיבל מחול כרמיאל שורה של מופעים והפעלות באולמות השונים בקרית הפסטיבל. בשני מוקדים מרכזיים, מרכז ברוך והיכל הספורט, יועלו יצירות ייחודיות ובתוך כך מופע ראווה של ריקודים סלוניים מופע מרהיב של אלופי ישראל בסגנון לטיני, אנדריי לבנקב וליאנה קרלובה ואלופי ישראל בסגנון קלאסי, אנסטסיה ברגינסקי ואלכסי זמלינסקי.
לראשונה בפסטיבל יוקם מתחם לנשים בלבד עם הרקדות, סדנאות והופעות. המתחם יופעל במרכז ברוך ביום רביעי (29.7) החל מהשעה 10:30 בבוקר ולאורך כל היום. נשים שירכשו כרטיס ליום הפעילות (30 ש”ח בלבד) יקבלו צמיד באמצעותו יוכלו לצאת ולהיכנס למתחם. בתכנית: מופע סטודיו ‘טיוטא’ של להקת נהרה כולל מפגש עם הרקדניות, סדנה חוקרת תנועה עם ליה וייל, סדנת ריקודי עם והרקדת נשים עם היוצרת נורית מלמד, ריקודי בטן, מופע, סדנה וחפלה ‘לנשים באשר הן’ של להקת עאישה, קונטקט אימפרוביזציה – ‘ליפול כדי לעוף’ עם מיה בכרך, סדנת תנועה ופלייבק עם עדי עמרם ומופע ‘מרוצת הלב’ של להקת נגה.

דואגים לנשים שומרות מסורת. פסטיבל כרמיאל|צילום: אלכס הובר
דואגים לנשים שומרות מסורת. פסטיבל כרמיאל|צילום: אלכס הובר

שעות ספורות לאחר סיום מופע הפתיחה של פסטיבל מחול כרמיאל ייערך במרכז ברוך מופע ‘בגוף שלישי’, מופע אינטימי עם יצירות של הכוריאוגרפים העממיים בישראל לריקודי שלשות, שיציגו כעשר יצירות בהרכבים מצומצמים של עד שלושה רקדנים מתוך הרכבי השלישיות המוסיקליות הישראליות – שלישיית גשר הירקון, השלושרים, שוקולד מנטה מסטיק – ועד שירים אישיים שמביטים על ההוא וההיא ושלושתם יחד, בהומור, באהבה, ובתפילה. בין היצירות שיוצגו: יש אי שם, אחד גבוה ושניים קטנים, עטור מצחך, שירה של רחל “האחרת” ועוד, לכוריאוגרפיות של שלמה ממן, דגנית רום, דדו קראוס, איציק כהן, ליאור תבורי, גיל הרוש, דורון גואטה ומור בר זכאי. את המופע ילוו הזמרים אסנת זנו, עינב בר לוי ואילן לייבוביץ. המופע ייערך בלילה שבין שלישי לרביעי (29.7) בשעה 2:00.
ביום חמישי (30.7, 15:30) יארח מרכז ברוך את מופע ‘בכורות’, בכורות שנוצרו במיוחד לפסטיבל ע”י הכוריאוגרפים של המחול העממי הישראלי לבמה.
המופעים במרכז ברוך ייחתמו ביום חמישי (30.7, 19:00) במופע ‘אתמיקס’ של להקות מחול מהארץ ומחו”ל במיקס מיוחד של ריקודים אתניים ומחולות עממים ואחרים כיד הדימיון הטובה של יוצרי המחולות.
היכל הספורט ייארח ביום רביעי (29.7, 19:30) מופע ראווה של ריקודים סלוניים, מופע מרהיב של אלופי ישראל בסגנון לטיני, אנדריי לבנקב וליאנה קרלובה ואלופי ישראל בסגנון קלאסי, ברגינסקי אנסטסיה ואלכסי זמלינסקי. עוד במופע מיטב הלהקות ובהן להקת פרחי כרמיאל, R-dane, מקסימום, הרמוניה וגלגלי חיפה.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *