משלבים יוגה ואמנות

משלבים יוגה ואמנות
יש לשריין כרטיסים מראש. יוגה ואמנות
צילום: יח"צ

המוזיאון הפתוח בגן התעשייה עומר יקיים בקרוב אירוע שמשלב בריאות ותרבות

בהשראת התערוכה “ציורים והדפסים” של האמן ארדין הלטר המוזיאון הפתוח בגן התעשייה עומר, מזמין לסדנת יוגה עם המורה ליוגה עינת גולן זר. האירוע יתקיים ביום שישי, 9 בספטמבר בשעה 10:00 (35 שקל לסדנה בת שעה וחצי).

בתערוכתו של האמן ארדין הלטר במוזיאון, מוצגים 40 ציורי שמן ו- 30 הדפסים שמשקפים מעבר לאמנות ברמה גבוהה, גם הלך רוח אותו מבטא הלטר באמצעות עבודותיו. הרמוניה, צבעוניות ואיזון באים לידיי ביטוי ביצירותיו של הלטר.

גם ביוגה מתרגלים תרגילי שיווי משקל ואיזון, הדורשים ריכוז ומחשבה שקטה.

התבוננות ביצירות אמנות דורשת רגע של שלווה ושקט המאפשרים הסתכלות על יצירות אמנות מזווית אחרת. בתרגילי היוגה בגלריה לאמנות נוכל לראות את השכבות שמתחת לפני האדמה, את הקרקע, את העצים והיערות מזוויות אחרות.

יש לשריין כרטיסים מראש. יוגה ואמנות|צילום: יח"צ
יש לשריין כרטיסים מראש. יוגה ואמנות|צילום: יח”צ

עינת גולן זר, מורה ליוגה, את היוגה פגשה לראשונה בגיל 15, בישוב עומר בדרום הארץ, כאצנית למרחקים ארוכים. הגיעה במקרה לחוג יוגה בכדי לשפר את הגמישות ומיד נוצר לה חיבור מדהים עם היוגה, שהמשיך במהלך שירותה הצבאי ולימודי תואר ראשון ושני שלה כביוכימאית. בשנת 2005 החליטה לעשות מפנה בחייה והחלה קורס מורים ליוגה במכללת רידמן. כיום מלמדת יוגה בכמה אופנים; יוגה בקבוצה, יוגה טיפולית בקבוצה ויוגה טיפולית בהדרכה אישית במרכז היוגה בלהבים.

יש לשריין כרטיסים מראש, מאחר ומספר המקומות מוגבל. לפרטים והזמנות, המוזיאון הפתוח בעומר – 08-9908100, www.omuseums.org.il


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *