תל אביב: אמנות ללא תשלום

תל אביב: אמנות ללא תשלום
בדרך לירושלים. חולצות טי של אורי גרשט
צילום: יח"צ

מוזיאון תל אביב לאמנות, יפתח את שעריו חינם לקהל הרחב, מדי חמישי בערב במהלך חודש אוגוסט 2015, החל מהשעה 21:00 ועד חצות, בחסות בית האופנה קסטרו.
מוזיאון תל-אביב לאמנות וקסטרו השיקו את פרויקט T-Art המשותף. פרויקט ייחודי וראשון מסוגו בישראל, המחבר בין עולם האמנות הישראלית ועולם האופנה. 19 עבודות אמנות במדיומים שונים של צילום, וידאו, ציור, והדפס ממיטב אמני ישראל מתחילת המאה העשרים ועד היום, מתוך אוסף האמנות הישראלית של המוזיאון, מקבלים מחווה על גבי חולצת הטי האהובה והעל זמנית. בנוסף לקולקציית הקפסולה שעוצבה לנשים ולגברים, הקהל הרחב מוזמן ללא תשלום לערבי חמישי ב-T במוזיאון תל אביב בחסות קסטרו.
הקהל הרחב מוזמן למוזיאון ליהנות ללא תשלום מערבי קונספט חווייתיים, כל חמישי יוקדש לנושא אחר ובמסגרתו יערכו במוזיאון סיורים, סדנאות, הרצאות, מוזיקה והקרנות וידאו. 6.8 – אמנות ואופנה, 13.8 – סדר /אי סדר, 20.8 – מרחב מקומי, 27.8 -טכנו-פוביה

בדרך לירושלים. חולצות טי של אורי גרשט|צילום: יח"צ
בדרך לירושלים. חולצות טי של אורי גרשט|צילום: יח”צ

התכנים בערב הראשון יעסקו בשאלה כיצד האופנה נכנסת לתחום של האמנות – בין אם באמנות קלאסית ובין אם בדרכים עקיפות. האמן רונן שרהבני בעבודה מיוחדת למבואת רפפורט.
שרהבני, הוא אמן וידאו הפועל בכמה ערוצים ומתאים את יצירותיו לארכיטקטורה של המקום. העבודה תוצג בשיתוף מוזיקה וסאונד של קובי משה ואלך.
בין ההרצאות יוקרנו יצירות וידאו של אמנים ישראליים, תתקיים סדנת הדפס רשת על חולצות, במרפסת מסעדת פאסטל, יציעו מזון ומשקה במחירים מוזלים.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *