העבודה היא חיינו

העבודה היא חיינו
תחי צרפת. טריפליום
צילום: יח"צ

בסלקום tv ישדרו מיני סדרת מתח בשם טריפליום שבה מככבת רונית אלקבץ

כוכבת הקולנוע, השחקנית, הבמאית והיוצרת המוערכת רונית אלקבץ, מגלמת את ראש ממשלת צרפת בדרמת המתח והריגול האפוקליפטית החדשה של הערוץ הגרמני-צרפתי ARTE. עלילת הסדרה מתרחשת בצרפת, אשר נמצאת במשבר כלכלי חמור. העובדים, המצליחים, המאושרים והאמידים הם המעטים, אבל הרוב הוא עני, מובטל, מריר ומסוכן. המתח בין הקבוצות מסכן את החברה כולה ועלול לגרום לאלימות.
את הסדרה בת ששת הפרקים (52 דקות כל פרק), שעלותה 6 מיליון אירו, יצרו סופי הייט ואנטארס בסיס בהשראת סדרות כמו “מראה שחורה”, “אנשים אמיתיים”. “כנופיות בירמינגהם” שימשה השראה בתחום התלבושות. הבמאי לאנו חלם על תערובת של “מד מן” ו”משחקי הרעב”. העונה השנייה של הסדרה האנתולוגית הזאת צפויה לעסוק, לפי המפיקה קטיה ראיס, ב”תסמונת נוספת מימינו שתהפוך לסיוט של המחר” – הזדקנות האוכלוסייה.

תחי צרפת. טריפליום|צילום: יח"צ
תחי צרפת. טריפליום|צילום: יח”צ

לצדה של אלקבץ משחקים פייר דה לדונשה (“זרים על שפת האגם”), לובנה אזאבל (“גן עדן עכשיו”) ואוליבייה רבורדין (“על אלוהים ואנשים”).
מספר כלי תקשורת כבר סיקרו את הסדרה. ב”ל’מונד” הצרפתי נכתב: “נופך של אגדה מסויטת, כמעט אקטואלית… כל הכבוד לארטה על שידור הסדרה”. ב”לה פואן” אמרו: “הסדרה החדשה של ארטה מבוססת על רעיון מטריד אך רלוונטי… זו סדרת מתח מאוד דעתנית… המצליחה ללכוד את הבעיה העכשווית של התעסוקה העולמית”.
טריפליום, כוללת 6 פרקים בני 52 דקות, והיא תשודר בסלקום tv.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *