חשיפה: “סלקום TV” החלה להסיר תכנים

חשיפה: “סלקום TV” החלה להסיר תכנים
הסוף קרוב. האנטומיה של גריי
צילום: יח"צ

מנויים ב”סלקום TV” נדהמו לגלות כי החברה החלה להסיר תכנים ממאגר ה-VOD שלה. בין השאר הסדרה “האנטומיה של גריי”, תוסר ממאגרי התוכן של סלקום ב-15 בנובמבר.
ש”ד, תושבת הצפון, סיפרה השבוע: “זה הכניס אותי למשבר, כי ועלי ואני באמצע העונה השלישית. בקיצור, בימים אלה אנחנו כמעט לא ישנים, לא הולכים לסרטים, לא מנקים את הבית או עושים כלים, כדי להספיק ולראות עד הסוף את הסדרה, עד שהיא תורד מהאוויר”.
ראוי להדגיש כי כדי לחסוך כסף, סלקום מראש לא שידרה את כל 11 העונות של הסדרה, ובוודאי שלא את פרקי העונה ה-12 המשודרים בימים אלה בארה”ב. המאגר של החברה כולל רק את תשע העונות הראשונות, אולם כאמור, גם אלו יורדו מהאוויר ב-15 בנובמבר.
רני רהב, דובר סלקום, מסר: “בכל חברות הטלוויזיה בארץ ובעולם מקובל תהליך של הסרת תכנים. סלקום, בראיה שירותית, נותנת התראה של 30 יום ללקוחותיה כדי שיוכלו להספיק להשלים צפייה. התראה על ההסרה הצפויה ניתנה 30 יום מראש בצורה מאד ברורה בכל פרק של הסדרה בסלקום טיוי, כך שמי שנכנס לסדרה קיבל התראה של חודש להשלמת צפייה. אני ממליץ להמשיך ולעקוב, התכנים מתחדשים ומתעדכנים כל הזמן וצפויות לעלות בקרוב סדרות חדשות ובלעדיות”.

הסוף קרוב. האנטומיה של גריי|צילום: יח"צ
הסוף קרוב. האנטומיה של גריי|צילום: יח”צ


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *