שער הזהב: סלקום tv מציעה חבילת ספורט מורחבת

שער הזהב: סלקום tv מציעה חבילת ספורט מורחבת
"הצעת ערך" משחק כדורגל
צילום: pixabay.com

אחרי שנה שבה הוצעה חבילה אחידה ב-99 שקל לחודש, בסלקום מציעים חבילת ספורט גדולה תמורת תוספת תשלום

סלקום tv החלה לשווק חבילת ערוצים חדשה לחובבי הספורט. תמורת 52 שקל לחודש ניתן לקבל את חבילת הפרימיום הכוללת את ספורט 5 GOLD+ 5 live+ HD. ההצעה החדשה מעניינת במיוחד, מאחר והיא מהווה שינוי של 180 מעלות מהגישה הבסיסית של סלקום, ולפיה אתם משלמים תשלום אחד של 99 שקל לחודש, ומקבלים את כל הערוצים ללא תוספת תשלום (למעט הערוץ למבוגרים).

אלא שכשנה לאחר השקת השירות, בסלקום זיהו כי חובבי ספורט מושבעים, מוכנים לשלם לכבלים וגם לטלוויזיה בלווין, סכומים גבוהים מאוד, של יותר מ-300 שקל לחודש, רק כדי לקבל את החבילה המורחבת, הכוללת גם ערוצי הבסיס וגם חבילת ספורט.

לכן הוחלט לחתום על הסכם עם ערוץ הספורט שמפעיל 5 ערוצי ספורט שמשדרים 24 שעות ביממה: 5 SPORT, 5 PLUS, 5 LIVE HD, 5 GOLD, 5 SPORT HD. בערוץ הספורט מבטיחים כי בעונת השידורים הקרובה בנוסף לשידורים הקיימים, הם ישדרו גם את המשחק המרכזי ושני משחקים נוספים מליגת העל וכן את שידור משחקי גביע המדינה וגביע הטוטו.

"הצעת ערך" משחק כדורגל|צילום: pixabay.com
“הצעת ערך” משחק כדורגל|צילום: pixabay.com

יניב גרינולד, סמנכ”ל תוכן וטלוויזיה בסלקום: “סלקום TV גאה להרחיב לאוהדי הספורט את היצע הערוצים עם שידורי מפעלי הספורט החשובים בשילוב תוכניות האולפן האהובות. ערוץ הספורט משדר תוכן מצויין, פופולרי ואהוב על הישראליים. הבשורה שלנו היום לאוהדי הספורט בישראל מאפשרת לכל אחד ואחד לצפות בספורט שהוא אוהב, מתי שהוא רוצה וכמה שהוא רוצה בחבילת הטלוויזיה חסרת התקדים שלנו ב 99 ₪ – מדובר בהצעת ערך משמעותית”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *