סלקום רכשה את זכויות השידור של ערוצי ויוה

סלקום רכשה את זכויות השידור של ערוצי ויוה
לגעת באושר. קרדאיי
צילום: יח"צ

סלקום שהודיעה על הרחבת הערוצים, מוסיפה החל מסוף השבוע גם את ערוצי ויוה ו-ויוה פלוס שמצטרפים לערוצים 1, 2, 10, חינוכית 23, 33, 99 ולערוץ HD9, 24 וערוץ נשיונל ג’אוגרפיקHD שכבר התווספו לשירות. סלקום תמשיך ותודיע על הערוצים הנוספים שיעלו לשידור.
ערוץ ויוה – הערוץ הישראלי העצמאי הראשון, הוקם בשנת 1999, והוא אחד מעשרת הערוצים הנצפים ביותר בארץ. הערוץ משדר דרמות יומיות 24/7, נהנה מקהל נאמן ביותר ודוגל בחדשנות מתמדת. במהלך השנים שידר הערוץ מגוון עצום של דרמות יומיות שכבשו את לב הצופים,
בשנת 2001 שודרה הטלנובלה העברית הראשונה “לגעת באושר”, בשנת 2003 שודרה בארץ הטלנובלה הברזילאית פורצת הדרך “האחד”.בשנים האחרונות הכוכבת העולה בהפקת דרמות יומיות הינה טורקיה, וערוץ ויוה היה זה שהביא את הדרמות הטורקיות לקהל הישראלי בשנת 2011 עם הדרמה היומית “מנקשה וחליל”. כיום ערוץ ויוה משדר רק סדרות יומיות מאמריקה הלטינית.

לגעת באושר. קרדאיי|צילום: יח"צ
לגעת באושר. קרדאיי|צילום: יח”צ

ערוץ ויוה פלוס החל את שידוריו תחת השם “ויוה פלטינה” בשנת 2000. בתחילת הדרך תפקד כמוסף סוף השבוע לויוה, ושידר רק במהלך סוף השבוע (ערב חמישי ועד מוצאי שבת). בשנת 2011, לאור הצלחתו והעניין לו זכה מקהל הצופים, הורחבו השידורים לשבוע מלא, במקביל לתהליך המיתוג מחדש והחלפת שמו של הערוץ לויוה פלוס. ערוץ ויוה פלוס מתמקד בשידור דרמות מהעולם הלא-לטיני. כיום משודרות בו סדרות מטורקיה ומדרום קוריאה.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *