שחור הוא השחור החדש

שחור הוא השחור החדש
בחזרה לעתיד. הרשימה השחורה
צילום: יח"צ

“סלקום TV” מציעה את העונה השלישית של “הרשימה השחורה” ואת העונה השנייה UnREAL

אחרי מספר חודשים של הפסקה “סלקום TV” שבה לשדר את העונה השלישית של “הרשימה השחורה”. לטובת מי שטרם התמכרו לסדרה, The Blacklist עלתה לאוויר ב-2013 בערוץ NBC והביאה למסך את ג’יימס ספיידר, כשהוא מבוגר וטוב מתמיד. הוא מגלם את ריימונד רדינגטון, שבעבר פעל כסוכן חשאי מטעם ארה”ב ובהמשך הפך לפושע נמלט. רדינגטון מסגיר את עצמו לידי ה-FBI, ומציע לסייע לבולשת הפדרלית לתפוס פושעים (כל פושע בפרק אחר), והתנאי היחיד שלו שברצונו לעבוד לצד הסוכנת אליזבת’ קין (מייגן בון).
בלי לחטוא בספוילרים, העונה הזו נפתחת כאשר קין הופכת מרודפת לנרדפת, וחייה נמצאים בסכנה גדולה, הן מצד פושעים והן מצד אנשי החוק, שחלקם חבריהם טובים שלה.

הערה קטנה למנהלי “סלקום TV” – כאשר אתם מביאים סדרה מעולה, ומשדרים אותה שבוע אחרי שבוע, במקביל לשידור בארה”ב, אי אפשר לקחת הפסקה אחרי פרק 8, ורק אחרי פסק זמן ארוך, לחזור ולשדר, בלי להציג אפילו כתובית הסבר בעמוד התוכנית, בתוך ספריית ה-VOD הגדלה והולכת.

בחזרה לעתיד. הרשימה השחורה|צילום: יח"צ
בחזרה לעתיד. הרשימה השחורה|צילום: יח”צ

אגב, עוד סדרה שתעלה בסלקום, ביוני 2016, קרוב למועד השידור הראשון שלה בארה”ב, היא העונה השנייה של UnREAL. הדרמה הזו מבית רשת “לייפטיים”, מתארת את אחורי הקלעים של תוכנית ריאליטי שמזכירה בצורתה את “הרווק”. הסדרה מתארת בצורה בוטה ומשעשעת, את שלל המניפולציות המרושעות בהן נוקטים היוצרים, כדי להשיג עוד דרמה וצופים.

לפי מיטב מסורת התקינות הפוליטית, הרווק החדש השחקן בי. ג’יי. בריט שיגלם את דריוס היל, כוכב פוטבול אפרו-אמריקאי, שמחליף את אדם קרומוול, הרווק מהעונה הראשונה.

אגב, העיתון “בוסטון גלוב”, העניק לסדרה את המחמאה הכי צינית ומרושעת שנכתבה מזה זמן רב – “הסדרה הזו היא הפעם הראשונה שטלוויזיית הריאליטי הולידה דבר מה בעל ערך”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *