הזמרת שהחליטה לנצח את הדיכאון באמצעות קמפיין מימון המונים

הזמרת שהחליטה לנצח את הדיכאון באמצעות קמפיין מימון המונים
מודעות לדיכאון ולעמותת ערן
אורית נהרי

הזמרת והיוצרת אורית נהרי החליטה לגייס את הגולשים הישראלים לטובת מטרה חברית: מודעות לדיכאון ולעמותת ערן. היא מתכוונת לעשות זאת באמצעות הפקת קליפ לשיר שחיברה ‘גלי יסורים’
הקליפ מספר על מצב נפשי שעברתי ואני חושבת שלא מעט יזדהו איתו” משתפת נהרי “לפני שלוש שנים הלכתי לישון על הספה בבית. כשהתעוררתי קמתי, התיישבתי, בהיתי והבנתי שכבר שבועיים אני ישנה על הספה, ולא קמה. הבנתי שאני צוללת לתוך דיכאון” היא מתארת את הרגעים שחוותה “ברגע שהבנתי שאני צוללת אל תוך הדיכאון לקחתי החלטה אמיצה פניתי לעזרה המתאימה. המודעות הצילה אותי ולכן אני רוצה ליצור קליפ להעלאת המודעות ולהסברה לדיכאון”.

מודעות לדיכאון ולעמותת ערן|אורית נהרי| צילום: יח"צ
מודעות לדיכאון ולעמותת ערן|אורית נהרי| צילום: יח”צ

כדי להצליח להפיק את הקליפ, החליטה נהרי לפנות אל הגולשים ברשת באמצעות קמפיין הדסטארט שבו היא חולקת את סיפורה האישי, מספרת על השיר שחיברה ועל הקליפ אותו היא מעוניינת ליצור. “זה כסף קטן ומעשה גדול” היא מעודדת את הגולשים ונראה כי היא עושה זאת בהצלחה מרובה שכן בתוך ימים ספורים התגייסו אנשים רבים לטובת הפרויקט.
המטרה המרכזית של הקמפיין היא לקדם באמצעות הקליפ מודעות לדיכאון ומודעות לעמותת ער”ן המעניקה תמיכה נפשית ופתרונות עזרה בין היתר לאנשים הסובלים מדיכאון. הקליפ ישמש את עמותת ער”ן לקידום מודעות והסברה. עמותת ער”ן היא עמותה ישראלית לעזרה ראשונה נפשית בטלפון ובאינטרנט. המטרה של ער”ן היא
להגיש סיוע רגשי ראשוני באמצעות הטלפון ובאמצעים מקוונים, לאנשים הנמצאים במצוקה.

הקליפ מבוסס על הסינגל של אורית נהרי ‘גלי ייסורים’ והוא חלק מאלבום הבכורה של הזמרת שנקרא ‘זמן מרפה’. האלבום, על שבע רצועותיו, מתאפיין בשפה פואטית וציורית ובשלל דימויי טבע ומרחבים פתוחים כל אלו עטופים בקולה הצלול של אורית. אורית למדה בפקולטה לג’אז רב-תחומי באקדמיה למוזיקה בירושלים. בעשור האחרון הופיעה עם הרכבי ג’אז שונים ברחבי הארץ ובמקביל החלה לעבוד בשנים האחרונות על אלבום בעזרתו ובהדרכתו הצמודה של המפיק דורון פלסקוב הקליפ הראשון שלה ‘זמן מרפה’ זכה להצלחה רבה, ולנו רק נותר לקוות כי גם את הקליפ הנוכחי אשר להפקתו היא מגייסת את עזרת הגולשים יזכה להצלחה לא פחות גדולה בהשגת המטרה החשובה שהיא מנסה לקדם.

קישור לפרוייקט בהדסטארט


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *