הזמר מתיסיהו למען נפגעי פעולות איבה

הזמר מתיסיהו למען נפגעי פעולות איבה
זמר נשמה. מתיסיהו ונפגעי פעולות איבה
צילום: באדיבות "משפחה אחת"

בחסות ארגון ‘משפחה אחת’ התקיים בירושלים מופע של הזמר מתיסיהו אליו הוזמנו 350 בני נוער, ילדים ומבוגרים, יתומים ופצועים מפעולות טרור ומבצע ‘צוק איתן’. בסיום המופע התקיים מפגש מרגש ביותר בין מתיסיהו ועשרות המשפחות ביניהם משפחות פוגל, איימס, מוזס, בן-ישי, יאורי, שינדלר, ליפשיץ, שוק, אלמוג ורובין. בסוף השבוע האחרון התקיימה סעודת שבת בבית אחת המשפחות הפעילות בעמותה. בארוחה השתתפו מתיסיהו ולהקתו המונה 8 נגנים יחד עם כ-50 איש ביניהם פעילי העמותה ומשפחות נפגעות פעולות איבה. מתיסיהו העביר כמה שעות יחד עם המשפחות, שמע את הסיפורים ובעיקר התרגש מהילדים שסיפרו לו כל אחד ואחד מה עבר עליהם.

זמר נשמה. מתיסיהו ונפגעי פעולות איבה|צילום: באדיבות "משפחה אחת"
זמר נשמה. מתיסיהו ונפגעי פעולות איבה|צילום: באדיבות “משפחה אחת”

ארגון משפחה אחת הוקם למען נפגעי הטרור, בני משפחותיהם והמשפחות השכולות בישראל. הארגון דואג לחבק את מי ששכול, פציעה גופנית או פגיעה נפשית שינו את עולמו – ודואג שלעולם לא יתמודד לבד. הארגון פועל בכל רחבי המדינה ועבור כל המגזרים. מדובר בארגון הגדול ביותר בישראל המטפל מאז 2001 בכ- 3,550 נפגעים ומשפחות שכולות, באמצעות רשת ייחודית של אמצעים ופעילויות: מרכזי סיוע, ליווי אישי, שיקום נפשי, תמיכה משפחתית, סדנאות, קבוצות תמיכה ונופשונים, סיוע כלכלי ותעסוקתי, סיוע מלא ועמידה בקשר רציף וישיר מול הגורמים הממשלתיים בכל הקשור לזכויות הנפגעים, מחלקות ילדים, נוער ובוגרים, פרוייקטים בינלאומיים, יעוץ משפטי וייצוג ציבורי. 3 מרכזי סיוע ארציים פועלים בארגון הכוללים כ- 500 מתנדבים ו-37 אנשי צוות מומחים.
ראוי לציין כי המופע השבוע הוא השני של מתיסיהו בחסות עמותת משפחה אחת, וכי המופע הראשון התקיים בניו יורק. כעת מתוכננות שתי הופעות נוספות – האחת בלונדון והשנייה בניו יורק.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *