ישראל תשתתף ב”ג’וניור אירוויזיון”

ישראל תשתתף ב”ג’וניור אירוויזיון”
מתחילים בקטן. טימוטי סניקוב ושירה פריימן
צילום: יח"צ

את ישראל ייצגו בתחרות טימוטי סניקוב, בן ה-13, ושירה פריימן, בת ה-13, פיינליסטית העונה השלישית של ״בית ספר למוסיקה״

רשות השידור תשלח בפעם השנייה משלחת לתחרות אירוויזיון הילדים שתתקיים במלטה בחודש נובמבר. את ישראל ייצגו טימוטי סניקוב, בן ה-13, ושירה פריימן, בת ה-13. זו תהיה הפעם השנייה בה תופיע ישראל בתחרות הנערכת זו השנה ה-14, על ידי איגוד השידור האירופי, המפיק גם את תחרות האירוויזיון.

הזכויות להשתתפות ולשידור התחרות, כמו האירוויזיון עצמו, הן של רשות השידור, החברה באיגוד זה כערוץ הציבורי של מדינת ישראל. במחלקת הילדים והנוער בחטיבת התכניות של הערוץ הראשון, בראשותה של עליזה דיין-חממה, החליטו להרים את הכפפה ולשהתתף באירוע המיועד לילדים בגילאי 9-14. התחרות תיערך ביום ראשון, 20.11.2016, בוולטה שבמלטה וישתתפו בה 17 מדינות.

מתחילים בקטן. טימוטי סניקוב ושירה פריימן|צילום: יח"צ
מתחילים בקטן. טימוטי סניקוב ושירה פריימן|צילום: יח”צ

מתברר כי לאודישנים שהתקיימו בהיכל התרבות בפתח-תקווה, הגיעו ילדים מכל רחבי הארץ אשר אותרו מבין חברי להקות נוער ייצוגיות, משתתפי תחרויות שירה שונות וילדים נוספים בעלי כישרון שירה וניסיון בימתי עשיר. הילדים נבחרו ע”י ועדה מקצועית שכללה בין היתר את לירון לב, דור דניאל, ועומר זמרי ונוספים. טימוטי סניקוב ושירה פריימן שנבחרו לייצג את ישראל, יבצעו שיר מקורי שייכתב במיוחד עבורם ובמעורבותם, על ידי נועם חורב ודור דניאל אשר גם יפיק מוסיקלית את השיר. בימים הקרובים יצולם הקליפ הרשמי שיופץ בקרב המדינות המשתתפות באירופה ובאוסטרליה.

טימוטי סניקוב – בן 13 מהעיר בת-ים, השתתף בשנים האחרונות בתחרויות ובפרויקטים מגוונים, דוגמת: “להיות כוכב” – תחרות זמר לגילוי כישרונות צעירים, “משפחה בהופעה” בערוץ 24 ובתחרויות בינלאומיות כגון Slavianski Bazar, New Wave Junior ובפסטיבלים בינלאומיים נוספים באיטליה, צרפת, צ׳כיה ולטביה.

טימוטי לומד מגיל צעיר נגינה על פסנתר ואורגנית. הוא כותב ומלחין שירים, לומד פיתוח קול באופן מקצועי מגיל 7 ומחול בסגנונות ברייק-דאנס, קלאסי, פריסטייל וסטפס. הוא חלק מנבחרת העונה השלישית של The Voice Kids באוקראינה, המשודרת בימים אלה ושר בשמונה שפות שונות.

החל מיוני 2016, טימוטי משחק במחזמר “בילי אליוט”, בתפקיד מייקל – החבר הכי טוב של בילי וקוצר שבחים ותשואות מידי ערב.

שירה פריימן, בת 13 מהיישוב עצמון שגב, אוהבת לשיר, לרקוד ולשחק מאז שהיא זוכרת את עצמה, היא מנגנת על סקסופון מזה שלוש שנים ונהנית לנגן בעיקר ג׳אז. שירה הינה פיינליסטית העונה השלישית של תכנית הטלוויזיה ״בית ספר למוסיקה״. מאז היא מופיעה בהפקות מוסיקליות מגוונות דוגמת: “חג המחזמר” בבת-ים, אירועי מחווה לזכרם של עפרה חזה ועוזי חיטמן ופסטיבל הלדינו. היא גם מדובבת בסרטי קולנוע כדוגמת הגרסה העברית לסרט “מוצאים את דורי”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *