מגדל העמק: מופע חינם של אתניקס

מגדל העמק: מופע חינם של אתניקס

הכניסה תהיה ללא תשלום, בעקבות תמיכה של מפעל המפעיל גם השנה את מיזם “בימות פיס”

ב-24 באוגוסט (20:30) תתקיים באמפיתאטרון העירוני של מדל העמק הופעה חינם של להקת אתניקס. האירוע יהווה גם מופע הצדעה למתנדבים ביישוב והכניסה תהיה ללא תשלום, בעקבות תמיכה של מפעל המפעיל גם השנה את מיזם “בימות פיס” בו למעלה מ-150 מופעי מוסיקה יתקיימו בכל רחבי הארץ בהשתתפות האמנים המובילים בישראל, בעלות של עד 30 ₪ לכרטיס (במגדל העמק, כאמור, ההופעה תהיה חינמית).

תרבות החינם. אתניקס|צילום: פיני סלוק
תרבות החינם. אתניקס|צילום: פיני סלוק

למעשה מפעל הפיס מקיים זו השנה השישית ברציפות מופעי מוסיקה ב 150 ישובים בכל הארץ, במטרה לאפשר לקהילה ליהנות ממופעים של מיטב האמנים בעלות של עד 30 ₪ לכרטיס. האמנים המשתתפים במיזם נבחרו במסגרת “קול קורא” ובשיתוף עם הרשויות. המופעים יסתיימו בדצמבר 2016.

בין האמנים שייקחו חלק במופעים: שירי מימון ושמעון בוסקילה, ברי סחרוף, דודו טסה, מוש בן ארי, יהודית רביץ, מירי מסיקה, מוקי, קרן פלס, נתן גושן, גידי גוב, לינה מח’ול, אורי חזקיה, ישי לוי, אתניקס, דני סנדרסון, מקהלת אלכרואן, ארקדי דוכין, רמי קליינשטיין, התקוה 6, עברי לידר, ויולט סאלמה, שלמה גרוניך ודני רובס, הייתם חלאייליה, איזי, קובי אפללו, הדג נחש, אברהם טל, אליעד נחום, מקהלת ביאת, ירדנה ארזי והגבעטרון, אריאל זילבר, ישי ריבו, רותם כהן, עילי בוטנר וילדי החוץ, נידאל בדרנה, חנן בן ארי, נאור ציון ועוד.

יו”ר מפעל הפיס, אלוף (מיל’) עוזי דיין: “הכפלת תקציב התרבות של הפיס מאפשר לנו לקדם את התרבות הישראלית למען הקהילה ומיזם 150 המופעים מוכיח זאת. אני מברך את חברי למועצה לתרבות ואמנות על ההחלטה לקיים את המופעים גם השנה. המיזם משיג שתי מטרות חשובות: מאפשר לציבור הישראלי, גם בישובים מרוחקים מהמרכז, ליהנות מהתרבות הישראלית על כל גווניה ורבדיה ומעניק הזדמנות לאמנים הישראלים להיחשף בפני קהל רחב יותר”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *