זה היום זה הרגע: פוליקר למען “אנוש”

זה היום זה הרגע: פוליקר למען “אנוש”
יאסו. יהודה פוליקר
צילום: בני דויטש

יאסו. יהודה פוליקר|צילום: בני דויטש
יאסו. יהודה פוליקר|צילום: בני דויטש

ליאונידס פּוליקארי, או בשמו המוכר יותר – יהודה פוליקר, חווה השנה קאמבק מדהים כאשר רזה עשרות ק”ג וגם חזר לכבוש את הבמות. כעת הוא מגייס את כל המרץ שלו כדי להשתתף באירוע ההתרמה השנתי של עמותת אנוש לבריאות הנפש, שייערך ביום שלישי, 10.11.15, בשעה 19:00, בהיכל התרבות, שבתל אביב. “אנוש”, או בשמה המלאה “העמותה הישראלית לבריאות הנפש” הוקמה ב-1978 ע”י קבוצת הורים אמיצים וחלוצים שראו את ייעודם בהבאת תחום בריאות הנפש לקדמת הבמה בחברה הישראלית. אנשי העמותה עמלים מאז למען חקיקה מיטיבה, כדי להשפיע על דעת הקהל בהפחתת הדעות הקדומות ובהסרת מחסום הבושה בקרב בני המשפחה, וכן למען פיתוח שירותי שיקום מגוונים ונרחבים.
צופית גרנט, תנחה את האירוע, שמטרתו גיוס תרומות לפעילות העמותה העומדת בחזית השיקום בתחום בריאות הנפש בארץ. ערב ההתרמה מהווה את שיאו של חודש בריאות הנפש שמובילה עמותת אנוש בישראל מידי שנה. גרנט אמרה: “בריאות הנפש זה הסיפור של כולנו. אנו נמצאים בעיצומו של שינוי חברתי, שינוי שלא תמיד נראה לעין אך הוא מתרחש סביבנו. החברה הישראלית עוברת שינוי תפיסתי ומפתחת באופן עקבי סובלנות ויכולת לקבל את האחר, אבל זה לא מספיק ואנחנו פועלים ללא הרף להמשיך ולהוביל את השינוי”.
ד”ר הלה הדס, מנכ”לית אנוש: “אנחנו נמצאים בנקודת זמן מיוחדת, תקופה שבה ברורה אחריותה של הקהילה להעניק ביטחון חברתי מלא לכל החברים בה, לאפשר שילוב, ולהוות עוגן שניתן לסמוך עליו – להיות קהילה חסונה. חוסן קהילתי נחוץ גם כדי שיתאפשר תהליך החלמה של המתמודדים, תהליך שהצלחתו נמדדת במידת השילוב בקהילה ובתחושת שייכות, ביטחון, תקווה ומשמעות”.
לרכישת כרטיסים ולתרומות: 054-9299606, arbels@enosh.org.il או באתר האירוע.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *