פסטיבל רוק לזכר לוחם שנהרג בצוק איתן

פסטיבל רוק לזכר לוחם שנהרג בצוק איתן
גיא בויילנד ז"ל
צילום פרטי

ב-16 ביולי ייערך פסטיבל “מחזירים את הרעש”, במטרה להנציח את זכרו של סמ”ר גיא בוילנד ז”ל, שנהרג בקיץ האחרון במלחמת צוק איתן. הפסטיבל, אשר כולו שיקוף אופיו של גיא ז”ל מבקש לחגוג את החיים שהשאיר גיא ולהפר את הדממה שנוצרה בלכתו. זו הפקה ענקית שכולה הופעות רוק, בירה והרבה שמחה על שפת הכנרת, המבקשת להוות אלטרנטיבה נוספת לאופן בו ניתן לקדש את זכר החיים שנמוגו.
גיא בוילנד ז”ל, יליד 1993, נולד וגדל בקיבוץ גינוסר. גיא היה ילד ג’ינג’י עם הרבה אנרגיה, שמחת חיים וחוש הומור טוב, וכמובן כמו כל ג’ינג’י טוב היה לו מזג חם. כשגיא האמין והתעניין במשהו הוא היה משקיע ונותן מאה אחוז. בשלב מסוים במהלך ילדותו, ביקש מהוריו גיטרה ומאותו רגע למעשה חל אצלו השינוי הגדול והפך למוזיקאי. הוא אהב את הסאונד, ההופעה החיה וגם את מאחורי הקלעים. גיא לימד את עצמו לנגן ובשלב מסוים אף החל ללמוד באופן מקצועי וניגן בכמה הרכבי מטאל ודרכם חי את הבמה.

גיא בויילנד ז"ל | צילום פרטי
גיא בויילנד ז”ל | צילום פרטי

המעורבים בהפקת הפסטיבל “מחזירים את הרעש”, החל ממיטב הלהקות והאמנים, וכלה בספקים השונים, אשר בזכותם הפסטיבל הזה הפך מרעיון למציאות, חולקים את כשרונם בהתנדבות מלאה מתוך כבוד לזכרו של גיא בוילנד ז”ל ומתוך הערכה והזדהות עם חזונו של הפסטיבל. ההכנסות מן הפסטיבל, ישמשו את החברים והמשפחה לכיסוי עלויות ההפקה והציוד, ולהקמת מרכז מוזיקה, עם אולפן וחדר חזרות, שישמש להקות ואמנים צעירים, כפי שהיה גיא בוילנד ז”ל טרם מותו.
ראוי להדגיש כי הפסטיבל מתקיים באופן מלא ללא מטרת רווח, עלות הפקת הפסטיבל נעמדת על כ-300 אלף שקל, בכדי שניתן יהיה לכסות את כל ההוצאות ההפקה מטרת בני המשפחה והחברים היא למכור כ-3000 כרטיסים.
מחיר כרטיס: 120 שקל לכל ההופעות במכירה מוקדמת עד תאריך 1.7.15. מחיר כרטיס לאחר מכירה מוקדמת: 140 שקל.
לינק לרכישה: https://www.eventer.co.il/guyconcert


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *