“זמן שמים”

“זמן שמים”
לדעת אשה. מיכל כהן-חי
צילום: יח"צ

מיכל כהן-חי מחברת רב המכר “תפילילה” יצרה ספר ייחודי לנשים

מיכל כהן-חי, מחברת ספר הילדים המיתולוגי “תפילילה”, יצרה את “זמן שמים”, מדריך ייחודי לתרגול רגשי ורוחני לנשים. לדבריה: “אני זוכרת את עצמי, ילדה קטנה, יושבת במרפסת ומניחה למחשבות שלי לשוט כמו העננים. משהו פנימי דף אותי אל מרחבי ההתבוננות והשקט. למדתי להרים עיניים ולהסתכל למעלה. למדתי לעשות זמן שמים. היו זמנים ששכחתי אבל כשהחיים שלי התפרקו, זמן שמים הציל אותי ועזר לי לגייס כוחות, להתמודד ולגלות בתוכי מרחבים של שקט, של עוצמה נשית, של אמונה ושל תקווה”.

לדעת אשה. מיכל כהן-חי |צילום: יח"צ
לדעת אשה. מיכל כהן-חי |צילום: יח”צ

יצוין כי המחברת, סופרת, מרצה יועצת, מנחה מפגשי נשים וסדנאות מודעות וכתיבה, איבדה את בעלה לפני כשלוש וחצי שנים אירוע משמעותי ששינה את חייה והביא אותה לכתיבה יומיומית של “זמן שמים”.

מתוך הדברים שנכתבו והעבודה עם נשים רבות ומתוך ההתבוננות, ההתמודדות האישית והמקצועית עם ניסיונות וקשיים אספה כלים לכתיבת המדריך השלם לתרגול רגשי ורוחני לנשים. במדריך מציגה מיכל חיבור לבינה יהודית, דיוק והשראה למסע החד פעמי והמופלא – שלך לכל אישה באשר היא.

זהו ספר נוסף מהספריה של “מדיה 10” – הוצאת ספרים לאנשים פרטיים המומחים בתחומם, דוגמת אנשי שיווק, אנשי שוק ההון, מומחים בשיטות מיוחדות ועוד, רואה את עצמה כמקום להגשמת חלומות ספרותיים של כותבי פרוזה, סיפורת מקורית, שירה, ספרי ילדים ועוד. ייחודה של מדיה 10 הוא ביכולת להתאים לכל גוף באשר הוא את המארז המתאים, את הספרים הנכונים לפי תפיסת עולמו, ועל ידי כך להפיץ את הספרים בהתאמה למידות הלקוח ולקלוע לטעם הקוראים.
http://www.media-10.co.il/


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *