יוזמה: ספר וירטואלי בחוף הים

יוזמה: ספר וירטואלי בחוף הים
חוף טוב. ראשון לציון
צילום: יח"צ

בחוף ראשון לציון יש גם מציל עד מאוחר וגם אפשרות להוריד בחינם ספרים לטלפון הסלולרי

בעיריית ראשון לציון חנכו בימים אלו יזמה חדשה למבקרים בחוף העירוני. במסגרת המיזם, עוצבה כוננית ספרים וירטואלית אשר הוצבה ברחבת הכניסה הראשית של חוף הים. המתרחצים יכולים להוריד לטלפון הסלולרי שלה ספרים דיגיטליים ללא תשלום בכפוף למילוי טופס ההרשמה דיגיטלי לספרייה.

בעיריית ראשון לציון מקווים שהיוזמה הזו, אשר נולדה בזכות שיתוף פעולה בין ספריית “כותר ראשון”, לבין “עברית ספרים דיגיטליים”, תגדיל את מספר קוראי הספרים. ראוי לציין כי לאחרונה הרחיבה עיריית ראשון לציון את שירותי ההצלה בחוף תל יונה עד השעה 20:00 בערב.

חוף טוב. ראשון לציון|צילום: יח"צ
חוף טוב. ראשון לציון|צילום: יח”צ

עיריית ראשון לציון היא הראשונה וגם היחידה המאפשרת שירות זה, ובתגובה לכך אמר ראש עיריית ראשון לציון, דב צור: “אחד הדברים האהובים עלי ביותר הוא קריאת ספר טוב בחוף הים. אנחנו מודעים לכך שהתחביב הזה הולך ופוחת ואנחנו מחפשים כל דרך לחבר את תושבי העיר למילה הכתובה, לספרות העברית המצוינת ולשפה העברית. אנחנו מבינים שעבור ציבור הולך וגדל, דור המסכים, המפגש עם הספר הוא בערוצים הדיגיטליים, ואנחנו רוצים לפגוש אותם גם שם”.

מחזיק תיק חופים ואגמים, חבר המועצה עידן מזרחי, הוסיף: “אנחנו שמחים לשלב ידיים בין גורמי העירייה כדי לאפשר לתושבי העיר ליהנות מבילוי נעים ומעשיר בחוף הים. אני קורא לתושבים להגיע וליהנות מחוף הרחצה היפה בארץ”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *