ספר חשוב יונגש לציבור באמצעות האינטרנט

ספר חשוב יונגש לציבור באמצעות האינטרנט
"התנאי להסברה הוא הבנה". הספר "מאז ומקדם"
צילום: יח"צ

ארגון “חזון לאומי” רוצה שהציבור בישראל יוכל לקרוא ולהבין טוב יותר את הסכסוך

הספר ‘מאז ומקדם’ של ג’ואן פיטרס נחשב ליצירה חשובה בסוגיית הסכסוך היהודי-ערבי. הספר שנקרא באנגלית From Time Immemorial, יצא לאור בשנת 1984 על ידי העיתונאית האמריקאית ג’ואן פיטרס.
הכותר עורר מחלוקות בארה”ב, אך הוא מדויק ומקצועי, ומכיל מכיל 400 עמודים ועוד יותר מ-100 עמודי הפניות למקורות היסטוריים. בספר מתוארת תמונה רחבה על מאה שנים של שינויים דמוגרפיים שהתרחשו בארץ ישראל, כמו גם שינויים תודעתיים, ושינויי עמדות שהתחוללו ביחס העולם כלפי העם היהודי.
כדי להנגיש את המידע לציבור, החליט ארגון “חזון לאומי”, לעודד סטודנטים להקים אתר מיוחד שבו הציבור בישראל יוכל לקרוא ולהבין טוב יותר את הסכסוך. יו”ר “חזון לאומי”, אריאל קלנר בירך על הקמת הפרויקט ואמר: “הספר הוא אחד מספרי ההיסטוריה החשובים ביותר להסברה הישראלית. מדובר בפרויקט מיוחד שלנו ואני סמוך ובטוח שקהלים רבים ייהנו יחכימו ויחזקו יותר את תודעת הציונות הודות לשירות שלנו. בימים אלה, בהם הטרור הערבי שוב מרים ראש, חשוב לחזק את התודעה הציונית מבית, כי זהו התנאי הבסיסי לכך שהיא תצליח כלפי חוץ. המטרה היא הפרכת הנראטיב הפלסטיני וחיזוק העמדה הציונית, בפרט בקרב המחנה הליבראלי. התנאי להסברה הוא הבנה”.

"התנאי להסברה הוא הבנה". הספר "מאז ומקדם"|צילום: יח"צ
“התנאי להסברה הוא הבנה”. הספר “מאז ומקדם”|צילום: יח”צ


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *