במאי ישראלי התקבל לשלושה פסטיבלים בארה”ב

במאי ישראלי התקבל לשלושה פסטיבלים בארה”ב
הצלחה עולמית. אלי קליין
צילום: יח"צ

סרטו הקצר של הבמאי אלי קליין, I Dare You, התקבל השבוע לשלושת פסטיבלי “סרטי האימה” המובילים בארה”ב, זה לאחר שהסרט השתתף לפני כחודש בפסטיבל דרגון קון באטלנטה.
הפסטיבל הראשון בו יוצר הסרט הוא בסאן פרנסיסקו, בו מציגים מדי שנה את סרטי המדע בדיוני הטובים ביותר לטעמם, אלטרנטיביים וחתרניים. הפסטיבל השני בו יככב הסרט הוא HOUSECORE™ HORROR FESTIVAL. פסטיבל שנתי זה הנערך בטקסס מרכז סרטי אימה מכל העולם.

הצלחה עולמית. אלי קליין|צילום: יח"צ
הצלחה עולמית. אלי קליין|צילום: יח”צ

שלישי ואחרון הוא – 9th ATLANTA HORROR ​FILM FESTIVAL – פסטיבל סרטי אימה מכל העולם המתקיים ברצף משנת 2006. זה פסטיבל סרטים שמתמחים במדע בדיוני,פנטזיה ואימה.
הפקת הסרט נעשתה כולה בארץ וצולמה במקום נטוש במרכז הארץ. השחקנית הראשית בסרט היא ג’אקלין גרסמן מגרמניה, שהיתה בארץ באותה תקופה וענתה למודעה שפורסמה בדיוק באותה העת. לצילומים עצמם הגיעה במיוחד מגרמניה וכך גם לצילומי ההשלמה. שני השחקנים האחרים הם אורי פילו קרמן, ישראלי שדובר אנגלית כשפת אם והאמריקאי בארי הלפרט החי בישראל.
גיבורי הסרט הם – טרי וג’ף שמשתתפים במשחק אומץ מסוכן. שניים נכנסים לאזור צבאי סגור שבו הנגועים (זומבים) מסתובבים בחופשיות ומי שיוצא ראשון עם הוכחה שהתעמת עם נגוע ניצח. במהלך שהותם בפנים, טרי וג’ף מגלים שהצבא עורך ניסויים בנגועים ושהמשחק המסוכן שהם משחקים מסתבך ונהיה מסוכן עוד יותר.”
“I Dare You” הוא הישג לבמאי אלי קליין, במאי מזה 15 שנה בתחום הטלוויזיה, שביים לאורך השנים פרסומות, קליפים, סרטי קמפיין תעמולת בחירות וסרטי תדמית לחברות.
הסרט כבר הוצג בשני פסטיבלים בארה”ב והוא מכיל את כל האספקטים החשובים של סרטי אימה וזומבים, מצליח למתוח כשצריך, נראה טוב וכולל כמה סצנות אכזריות במיוחד.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *