עולים על הגל

עולים על הגל
אני וגברת ג'ונס. גדות והאם
צילום: יח"צ

רגע לפני שהיא מככבת כוונדר-וומן, גל גדות מככבת בסרט אקשן חביב בשם “השכנים של ג’ונס”

בפעם הראשונה מזה 11 שנים, ג’ף וקארן גפני מוצאים את עצמם בפני אתגר שכל הורים בסופו של דבר נאלצים להתמודד איתו: בית ריק. הילדים שלהם נוסעים בפעם הראשונה למחנה קיץ, וג’ף וקארן מקווים לנצל את זמן האיכות שלהם לבד על מנת להצית מחדש את האש הרומנטית בנישואיהם אשר החלה לדעוך. הם מגלים שהרבה יותר קל לתכנן מאשר לעשות כאשר דעתה של קארן מוסחת על ידי הגעתם הפתאומית של שכנים חדשים: נטלי וטים ג’ונס הנאים והמתוחכמים. טים ג’ונס הוא סופר נסיעות מוכשר אשר תחביביו כוללים ניפוח פסלי זכוכית, ואשתו נטלי היא יועצת מדיה חברתית, בלוגרית בישול, ומתנדבת גיבורה העובדת עם יתומים סרי לנקה. קארן תוהה, “מדוע זוג כל כך אטרקטיבי ומוצלח בכלל רוצה לחיות בשכונה הזו?”

אני וגברת ג'ונס. גדות והאם|צילום: יח"צ

אני וגברת ג’ונס. גדות והאם|צילום: יח”צ
TM and © 2015 Twentieth Century Fox Film Corporation.  All Rights Reserved.  Not for sale or duplication.


על אף חששותיה של קארן מהזוג ג’ונס, ג’ף מוצא בטים החבר הכי המגניב שהוא יכול היה לדמיין, ותוך זמן קצר, גם קארן מתפתה להתקרב לנטלי ולגישתה הסקסית לחיים בפרברים. אבל ברגע בו ניכר כי החברות פורחת, הזוג גפני מוצאים את עצמם במרכזה של סערת ריגול בינלאומית שתיתן להם הצצה עוצרת נשימה לחיים אחרים ומסעירים, ושני הזוגות יגלו מה המשמעות האמיתית של שכנות טובה.

את הסרט החדש ביים גרג מוטולה (“סופרבאד”, “פריקים וגיקים”, ו-“חדר החדשות”). לצד גדות משחקת גם איילה פישר, יהודיה כשרה הנשואה לסשה בארון כהן. את בעלה שם גדות מגלם בסרט ג’ון האם (“מד מן”) ועל הצד הקומי אמון זאק גלפיניאקיס (“בדרך לחתונה עוצרים בווגאס” ושלל ההמשכים שלו).


השכנים של ג’ונס, KEEPING UP WITH THE JONESES, אורך הסרט: 106 דקות, הפצה: א.ד מטלון ופורום פילם


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *