צעיר מנהריה זכה בפרס בתחרות קולנוע

צעיר מנהריה זכה בפרס בתחרות קולנוע
הוא משלנו. הזוכה וראש העיר
צילום: עיריית נהריה

שרון שטרית זכה לאחרונה בפרס התסריט הטוב ביותר בפסטיבל הסרטים של סאן פרנסיסקו. לאחר שעלה לשלב הגמר, הבין הנהרייני בן ה-24 שכדי להגיע לאירוע הוא יזדקק לסיוע, ולאחר שפנה לראש העירייה, ז’קי סבג, השניים נפגשו והעירייה סייעה כלכלית כדי ששטרית יגשים את החלום.
במסגרת האירוע נפגש שטרית עם מספר מפיקים הוליוודים אשר הביעו עניין רב בסרטו ובתסריטים נוספים שהוא כותב. לאחר שש לארץ, הוא ביקש להיפגש עם ראש העיר ולהודות לו. “אין לי ספק שהעזרה שנתת לי וסייעת לי בכרטיס טיסה אכן פתחה לי דלתות רבות וזכיתי להכיר אנשים חשובים בתעשיה.” אמר הזוכה הנרגש בפגישה שנערכה השבוע בלשכתו של ראש העיר. “הרגשתי בחלום, וזה היה מאוד מרגש. היו הרבה ערוצי טלוויזיה מהעולם שסיקרו את הפסטיבל ואפילו התראיינתי לערוץ טלוויזיה מאפגניסטן ששמע שאני מישראל ורצה לראיין אותי. אמרתי שאני מקווה שבזכות האומנות והיצירה נצליח להגיע לשלום”.

הוא משלנו. הזוכה וראש העיר|צילום: עיריית נהריה
הוא משלנו. הזוכה וראש העיר|צילום: עיריית נהריה

בפגישה סיפר סבג: “כשהגעת אליי לראשונה וביקשת את עזרתי הסתכלתי עליך ומיד ידעתי שאתה תביא כבוד רב לעיר. לכן הימרתי עליך.. אין ספק שאתה מוכשר ואתה הולך להשיג את המטרה. אני שמח שיכולתי לעזור לך בדרך להגשמת החלום ואני מקווה שאנחנו כרשות נוכל להמשיך ולעזור לך.”
יצוין כי שרון העניק לראש העיר מתנה סמלית, תמונה של גשר הזהב בסאן פרנסיסקו.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *