קולנוע חדש תחת כיפת השמיים

קולנוע חדש תחת כיפת השמיים


לראשונה בישראל: בעקבות ניו-יורק, לונדון, אמסטרדם וערים גדולות נוספות בעולם, תפתח רשת ‘גלובוס מקס’ קולנוע פופ-אפ באמפי תיאטרון שימוקם על גג קניון עזריאלי בת”א

פעילות קולנוע OUTDOOR הולכת ותופסת תאוצה בערים הגדולות בעולם ומגיעה לראשונה גם לתל-אביב במסגרת שיתוף פעולה של רשת בתי הקולנוע ‘גלובוס מקס’ לקניון עזריאלי שבתל-אביב.

לראשונה בישראל תפתח רשת ‘גלובוס מקס’ בחודשים יולי-אוגוסט קולנוע פופ-אפ על גג קניון עזריאלי בת”א במתכונת דומה לזו שבערים הגדולות בעולם, כמו: לונדון, ניו יורק, אמסטרדם ועוד.

Rooftop Cinema ממוקם באמפי-תיאטרון שעל גג קניון עזריאלי, וכולל כ- 400 מקומות ישיבה כאשר בחודשים יולי-אוגוסט הקרובים יוקרנו בו מידי ערב מיטב להיטי הקולנוע של קיץ 2016. בנוסף, החברה התקינה באמפי-תיאטרון מסך קולנוע גדול ומערכת הגברה מתאימה.

מרשת ‘גלובוס מקס’ נמסר כי באי המתחם יוכלו ליהנות כל ערב החל מהשעה 18:30 ועד תום ההקרנה האחרונה מבר משקאות משובח, מזנון קולנוע משודרג ועשיר במחירים נוחים עם שפע נשנושים מלוחים ומתוקים, מוסיקה חיה, אווירה ייחודית שאין שנייה לה תחת שמי תל-אביב ומול הנוף האורבני יוצא הדופן.

"במתחם יוקרנו הלהיטים המובילים של הקיץ ביניהם ג'ייסון בורן, סוכן וחצי, סרטים לכל המשפחה ועוד הפתעות", הבטיחה רשת בתי-הקולנוע בהודעה מיוחדת מטעמה. מימין ארנון תורן, בנט קפלן, אפי ליפשיץ ואפיר אורן | צילום: יח"צ
“במתחם יוקרנו הלהיטים המובילים של הקיץ ביניהם ג’ייסון בורן, סוכן וחצי, סרטים לכל המשפחה ועוד הפתעות”, הבטיחה רשת בתי-הקולנוע בהודעה מיוחדת מטעמה. מימין ארנון תורן, בנט קפלן, אפי ליפשיץ ואפיר אורן | צילום: יח”צ

ארנון תורן, משנה למנכ”ל ‘קבוצת עזריאלי’ ומנכ”ל קבוצת ‘קניוני עזריאלי’ מקבוצת ‘עזריאלי’, הסביר היום בשיחה עם “המומלצים” כי “הפרוייקט החדש הוא פרוייקט שאני חושב עליו ורוצה לעשות מזה שנים. כרגע אנחנו בוחנים את הנושא במסגרת הרצה. הכוונה היא להקים פרוייקטים דומים בעוד קניונים שבבעלותנו ברחבי הארץ. אנחנו מחדשים את מסורת הצפייה בקולנוע תחת כיפת השמיים. מדובר בבילוי מושלם וזול, שמעניק גם בריזה טובה”.

אפי ליפשיץ, סמנכ”ל שיווק ב’גלובוס מקס’ מסר כי “גלובוס מקס רואה בחוויה הקולנועית קודם כל חוויית בילוי שצריכה לחדש ולהתחדש כל הזמן. אנחנו שמחים על ההזדמנות לשתף פעולה עם קניון עזריאלי תל-אביב, לרענן את הקיץ התל אביבי ולהביא חווית בילוי קולנועית ייחודית על אחד הגגות הנפלאים של העיר”.

אופיר אורן, מנכ”ל קניון עזריאלי תל אביב, מסר כי: “קניון עזריאלי תל אביב הינו מרכז הקניות והבילוי של ישראל המציע לקהל לקוחותיו את מיטב החוויות המובילות מהעולם. אנחנו תמיד מקווים להוביל בכל הנוגע לאירועים חדשניים וייחודיים וגם השנה בחרנו להפתיע ולרגש את לקוחותינו בחוויה קולנועית בינלאומית וראשונה מסוגה בארץ, המתאפשרת בזכות שיתוף הפעולה עם חברת ‘גלובוס מקס’ אשר תפעיל קולנוע פתוח תחת כיפת השמיים”.

מחיר כרטיס למתחם יעמוד על 49 ש”ח בלבד ויכלול פרט לסרט גם משקה ראשון (בכפוף לתקנון). רכישת הכרטיסים תתבצע באתר Rooftop Cinema, אתר ‘גלובוס מקס’ או באפליקציית ‘גלובוס מקס’.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *