פסטיבל כרמיאל: להקות מהעולם ויום לנשים בלבד

פסטיבל כרמיאל: להקות מהעולם ויום לנשים בלבד
רקדי, ידך הניפי. להקת SZINVA
צילום: יח"צ

ב-28 ביולי ייצא לדרך פסטיבל המחול ה-28 בכרמיאל עם מופעים של להקות הריקוד מארצות הברית, רוסיה, הונגריה וצרפת. במופע המרכזי של הפסטיבל שיעלה בערב השני (רביעי, 29 ביולי, 21:30) באמפיתאטרון כרמיאל תחל להקת הבלט הבינלאומית של הונגריה “GYOR” את סיבוב ההופעות שלה בישראל שיכלול בהמשך גם הופעות בחיפה, תל-אביב, ירושלים,אשדוד וראשון לציון.
התאטרון הלאומי על הקרח מסנט פטרסבורג מגיע לראשונה לישראל לסיבוב הופעות עם מופע ‘היפהפייה הנרדמת’ שיפתח את פסטיבל המחול הבינלאומי בכרמיאל עם ארבעה מופעים בהיכל התרבות, מתוכן שתי הופעות טרום פסטיבל (ימים שני ושלישי, 27-28.7, 16:00, 19:00).

רקדי, ידך הניפי. להקת SZINVA | צילום: יח"צ
רקדי, ידך הניפי. להקת SZINVA | צילום: יח”צ

להקת פרידאנס מניו יורק, של הכוריאוגרף הישראלי יגאל פרי, תגיע גם היא לארץ. הלהקה תופיע במרכז סוזן דלל בתל אביב ובפסטיבל כרמיאל, והמופע יכלול מספר יצירות, כמה מהן בבכורה בישראל.
להקת SZINVA תגיע לכרמיאל מבודפשט שבהונגריה למופע סוחף ושמח של מחול בהשתתפות תזמורת צוענית. המנהל האמנותי של הלהקה הוא אטילה מארודי, כוריאוגרף בינלאומי ידוע וזוכה פרס ניבו.
ראוי לציין כי השנה יהיה בפסטיבל חידוש מיוחד שמיועד לשומרות המסורת – יום פעילות שלם שהכניסה אליו תהיה לנשים בלבד. מארגני האירוע סיפרו כי בנוסף לנשים דתיות שמעוניינות לרקוד לבד, ולראות רק נשים רוקדות, יש גם נשים חילוניות שמעדיפות לרקוד ללא נוכחות גברים.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *