נחנכה הגלריה העירונית החדשה לאמנות עכשווית ברמת השרון

נחנכה הגלריה העירונית החדשה לאמנות עכשווית ברמת השרון
pixabay

בתחילת השבוע התקיים טקס חנוכה מרגש של הגלריה העירונית החדשה לאמנות עכשווית ברמת השרון. הטקס התקיים במעמד ראש עיריית רמת השרון, מר אבי גרובר ונציגת מפעל הפיס באירוע, עירית בן מנחם.
הגלריה החדשה הוקמה הודות לסיוע משמעותי של מפעל הפיס והיא כוללת בתוכה: אגף סדנאות בקומת המרתף, קומת כניסה ומעלית, אגף גלריה הכולל שתי קומות עם אולמות תצוגה, מבנה לשימור (באר מים), משרדים ופיתוח נופי.

| pixabay
| pixabay


ראש עיריית רמת השרון, מר אבי גרובר נשא דברים באירוע והודה למפעל הפיס על ההירתמות והסיוע למימוש המיזם: “חנוכת הגלריה העירונית לאמנות עכשווית ברמת השרון הייתה ערב מרגש במיוחד וסיום מוצלח לשנה עמוסה. הגלריה החדשה מוסיפה לנו עוד יהלום לכתר שממצבת את רמת השרון כעיר מובילה תרבותית. ראשי מפעל הפיס ידעו ללוות אותנו עקב לצד אגודל בתהליך הארוך של הסדרת כל הבעיות ובהשקעה הניכרת של מיליוני שקלים רבים לצורך שיפוץ ופיתוח הגלריה למצב המרשים והיפה שכולם יכלו להתרשם ממנו בערב חנוכת הגלריה.חנוכת הגלריה נותנת לנו את האנרגיות והכוח לעוד שורה ארוכה של תוכניות שבכוונתי לממש בשנים הקרובות. אני מאחל לכולנו שהגלריה העירונית החדשה הזו שלנו, כמה שהיא קטנה, ככה היא תהיה איכותית ותהווה השראה לדורות של צעירים שיחוו פה לראשונה את טעמה המתוק ומעורר ההשראה של אמנות ותרבות”

מנהל אגף הקצאות במפעל הפיס, מר קובי בנבניסטי, הודה לראש העיר על המילים החמות והוסיף: “אנחנו שמחים להיות שותפים מרכזיים למיזם ייחודי ואיכותי מסוג זה שימנף, יפתח ויטפח את האמנות העכשווית היוצרת ברמת השרון. סדנאות היצירה שיתקיימו בגלריה החדשה יאפשרו לאוכלוסיית העיר על כל מרכיביה לקחת חלק פעיל בעולם היצירה והתרבות. הדבר מהווה נדבך מרכזי בחזון יו”ר מפעל הפיס, רו”ח אביגדור יצחקי ובמרכזו השילוב בין בניית מבנים לבין הצורך לגעת באנשים עצמם. בשנים האחרונות השקיע מפעל הפיס משאבים רבים בקידום ופיתוח החינוך, התרבות והספורט בעיר ונוסיף לעשות זאת גם בשנים הבאות אני מבקש לברך את ראש העיר, מר אבי גרובר, על הדבקות במטרה ועל השותפות הנפלאה שנוצרה בינינו שמניבה מיזמים מדהימים למען רווחתם ושיפור איכות חייהם של תושבי רמת השרון ”


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *