בית ספר למרגלים מתחילים

בית ספר למרגלים מתחילים
קדימה ואחורה. קוונטיקו
צילום: יח"צ

“קוונטיקו”, סדרת המתח שיצר ג’ושוע ספרן חוזרת לעונה 2, ותשודר בסלקום טי.וי. צמוד מאוד לשידור שלה בארה”ב

סלקום TV החלה לשדר את העונה השנייה של “קוונטיקו” (Quantico), קרוב מאוד למועד השידור בארה”ב. אלכס פאריש (פריאנקה צ’ופרה) שבסוף העונה ניקתה את שמה, נפרדה מהאף-בי-איי וקיבלה הצעה להתגייס לסי-איי-אי, צריכה להציל את מנהיגי העולם בוועידה שנערכת בארה”ב. גם הפעם הסדרה נעה שוב ושוב ושוב, קדימה להווה ואחורה, אל ימי האימונים ב”חווה”, מתקן האימונים של הסי-איי-אי. העזר כנגדה הוא ראיין בות’ (ג’ייק מקלפלין), סוכן ה-FBI שבעונה הראשונה נשלח לרגל אחריה, והפך לבן זוגה. בעונה השנייה הוא גם מגוייס לסי.איי.איי וגם צריך לסייע בהצלת העולם.

קדימה ואחורה. קוונטיקו|צילום: יח"צ
קדימה ואחורה. קוונטיקו|צילום: יח”צ


עוד דמויות ששבו לעונה החדשה הם מירנדה (אנג’ואן אליס), ריאן (ג’ייק מקלפלין) שעדיין מאוהב באלכס, שלבי הנודניקית (ג’ואנה בריידי) והתאומות נימה וריינה (יסמין אל מאסרי).

שחקנים חדשים הם הארי (ראסל טובי) וליאון ולז (אהרון דיאז), צלם עיתונות עקשן. עורכת דין ושמה דיאנה ממפאסי מעורבת גם היא (פרל תוסי) ובלייר אנדרווד הוותיק (“כריסטין הישנה”, “פרקליטי אל-אי”) יגלם את קצין הסי-איי-אי אוון.

עם יד על הלב, למרות שסדרת המתח הזו שנוצרה על ידי ג’ושוע ספרן, קיבלה מחמאות רבות בחו”ל, אנחנו פחות התחברנו. הקפיצות קדימה ואחרונה פשוט טרחניות והמעבר של הגיבורה בין דמות של גיבורת-על לסמרטוט שממרר בבכי בגלל פרידה, נראה מעט מאולץ.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *