“טרנספרנט” זכתה בפרס BAFTA

“טרנספרנט” זכתה בפרס BAFTA
טמבור זה לא רק צבע. טרנספרנט
צילום: יח"צ

הסדרה אשר זכתה לאהדת המבקרים בכל העולם, הוכתרה בבריטניה כסדרת הטלוויזיה הבינלאומית הטובה ביותר

“טרנספרנט” (Transparent) זכתה בפרס BAFTA בקטגוריית סדרת הטלוויזיה הבינלאומית הטובה ביותר. הפרס מוענק מדי שנה על ידי האקדמיה הבריטית לאומנויות הקולנוע והטלוויזיה. מדובר בפרס שנחשב למקבילה הבריטית לפרס האמי.

ראוי לציין כי העונה השנייה של סדרה זו, אשר זכתה לאהדת המבקרים, מוקרנת בימים אלה ב”סלקום tv”. הסדרה בכיכובו של ג’פרי טמבור (“המופע של לארי סנדרס”), זכתה לציון 98 באתר איסוף הביקורות Rotten Tomatoes, ובין השאר קיבלה מחמאות יוצאות דופן ובהן “סדרה המציבה את אמזון באותה הליגה של נטפליקס ושל HBO” (בוסטון גלוב). כזכור, טמבור הוכתר בטקס האמי האחרון לשחקן הטוב ביותר בקומדיה, קיבל את הפרס לראשונה על תפקידו ב”טרנספרנט” והקדיש אותו לקהילת הטרנסג’נדרים.

טמבור זה לא רק צבע. טרנספרנט|צילום: יח"צ
טמבור זה לא רק צבע. טרנספרנט|צילום: יח”צ

בסלקום tv ציינו כי בתחרות הבריטית זכו עוד סדרות אשר משודרות אצלם. בפרס סדרת הדרמה הטובה ביותר זכתה “וולף הול” (Wolf Hall), ובפרס השחקן הטוב ביותר זכה מארק ריילנס, המככב בה. בפרס בחירת הקהל זכתה “פולדארק” (Poldark) שגם היא מוקרנת בסלקום. “פולדארק” הוא עיבוד מחדש לדרמה התקופתית שכיכבה בטלוויזיה הבריטית בשנות ה- 70. העונה הראשונה-חדשה שכוללת 8 פרקים, עלתה בסלקום TV במאי 2016, והעונה השנייה, תשודר בספטמבר, במקביל לשידור בבריטניה.

וולף הול (Hall Wolf). מארק ריילנס|צילום: יח"צ
וולף הול (Hall Wolf). מארק ריילנס|צילום: יח”צ

וולף הול (Hall Wolf) היא סדרת דרמה בת 6 פרקים, המתארת את עלייתו לגדולה של תומס קרומוול בחצרו של המלך הנרי השמיני, במאה ה- 16. דמיאן לואיס האדמוני (“הומלנד”), מככב בסדרה לצד מארק ריילנס שזכה השנה באוסקר על שחקן משנה ב”גשר המרגלים”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *