‘כך היה’ ב-4 ביולי 1976

‘כך היה’ ב-4 ביולי 1976
בין השאר צפוי המשדר לכלול עדות אישית מצמררת של נוסעת ישראלית מיד אחרי שירדה ממטוס ההרקולס. בתמונה: אחד ממטוסי ההרקולס נוחת בישראל
צילום ארכיון: מתוך וויקיפדיה

ביום שישי הקרוב (24/06) בשעה 18:00 ישדר הערוץ הראשון משדר מיוחד של תוכנית הנוסטלגיה שלו “כך היה” לציון 40 שנים למבצע אנטבה.

מהערוץ הראשון הובטח היום (א’) כי המדובר בחצי שעה רצופה של שידורים הכוללת כתבות נדירות ומרגשות מיום השחרור, ה-4 ביולי 1976.

בין השאר צפוי המשדר המיוחד לכלולעדות אישית מצמררת של נוסעת ישראלית מיד אחרי שירדה ממטוס ההרקולס, קולות הקשר והשיחות בין הקצינים בשטח לבין מטוס הפיקוד, תיאור המעשה עם תמונות נדירות לאורך אותו השבוע, סיפורים אישיים של הנוסע הצרפתי קוז’ו גולדברג ששוחרר מוקדם יותר וסיפק לאנשי המוסד בפריס את המידע שאפשר את תכנון המבצע ודברים של לוחם הצנחנים סורין הרשקו, הפצוע הקשה ביותר מאנטבה.

עורך ומגיש המשדר המיוחד: יגאל רביד | צילום: ששון תירם
עורך ומגיש המשדר המיוחד: יגאל רביד | צילום: ששון תירם

כמו כן, התוכנית שעורך ומגיש העיתונאי יגאל רביד, צפויה לכלול גם תמונות של התפרצות השמחה הספונטנית בנמל התעופה בן גוריון וברחובות תל אביב וירושלים, תגובתו הראשונה של יו”ר האופוזיציה מנחם בגין, וראיון מיוחד בסוף אותו יום עם ראש הממשלה יצחק רבין שטוען במהלכו כי עד יום חמישי בערב, קודם לשחרור, הוא התכוון לשחרר מחבלים תמורת החזרת החטופים מאוגנדה.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *