מגישים חדשים ל”מבט”

מגישים חדשים ל”מבט”
בהצלחה. מיכל רבינוביץ'
צילום: יח"צ

את יעקב אילון יחליפו מיכל רבינוביץ’ ואמיר בר שלום שיגישו את המהדורה לסירוגין

מיכל רבינוביץ’ ואמיר בר שלום יגישו את “מבט” לסירוגין, לאחר שביום שלישי, יעקב אילון הגיש בפעם האחרונה את מהדורת החדשות המיתולוגית. שנתיים אחרי שהצטרף לחטיבת החדשות של הערוץ הראשון, אילון הודיע על החלטתו לסיים את עבודתו בערוץ ועל מעבר לאתר וואלה.

בהצלחה. מיכל רבינוביץ'|צילום: יח"צ
בהצלחה. מיכל רבינוביץ’|צילום: יח”צ

מיכל רבינוביץ׳ החלה את עבודתה ברשות השידור לפני כעשור ברשת ב’, בהמשך הצטרפה לחטיבת החדשות של הערוץ הראשון. רבינוביץ’ הגישה מגוון משדרי אקטואליה וחדשות מרכזיים בערוץ, הייתה שותפה בעריכתם וביימה כתבות מגזין רבות. בשבע השנים האחרונות מיכל מגישה את מהדורת חדשות השבת, מהדורת חדשות שבשנים האחרונות זוכה לנתוני צפייה מהגבוהים בערוץ. בשנה האחרונה מיכל מילאה את מקומו של יעקב אילון בהגשת מהדורת מבט.

אמיר בר שלום, מועסק ברשות מ- 1994. בר שלום שימש ברוב שנות עבודתו בחטיבת החדשות כתב צבאי, במקביל הגיש משדרי חדשות והוביל שידורים רבים וחשובים מהשטח ומהאולפן. בארבע השנים האחרונות משמש פרשן צבאי של הערוץ, תפקיד שאותו ימשיך למלא .
מערוץ 1 נמסר: “הנהלת הרשות מאחלת הצלחה למיכל ולאמיר, מודה ליעקב אילון על הגשת מהדורת מבט, מעריכה את תרומתו למשדרי החדשות של הערוץ בשנתיים האחרונות ומאחלת גם לו הצלחה בדרכו החדשה”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *