מצדיעים לערוץ הראשון

מצדיעים לערוץ הראשון
קאלט. סיבה למסיבה
צילום: דוד וינוקור

בערוץ 1 החליטו לציין 48 שנות שידור ציבורי בשורה של תכניות מיוחדות ונוסטלגיות

רגע לפני ההכרעה על סגירת הערוץ הראשון, החליטו בערוץ 1 לציין 48 שנות שידור ציבורי בשורה של תכניות מיוחדות ונוסטלגיות שיציגו חמישה עשורים של עשייה טלוויזיונית מגוונת ואיכותית.

בין השאר דליק ווליניץ חוזר לערוץ הראשון עם תכנית הילדים והנוער האהובה “שמיניות באוויר”. בתכנית יהיה לצדו הכלב אריק, מנכדיו של טוליפ – הכלב המקורי והאהוב שכיכב לצד דליק בתכנית האהובה משנות ה-80.

קאלט. סיבה למסיבה|צילום: דוד וינוקור
קאלט. סיבה למסיבה|צילום: דוד וינוקור

מחלקת הילדים והנוער תהיה “התכנית”, דוקו דרמה בהובלת אילן רוזנפלד ואליאנה תדהר שסוקרת את מיטב תכניות הילדים של ערוץ הראשון, לדורותיו. בתכנית יוצגו קטעים מתכניות הילדים מכל השנים וכן שחזורים של פינות ושירים הזכורים מהעבר.

ספיישל נוסף יהיה פסטיבל “כשהיינו ילדים” בו יצביעו וידרגו צופי הערוץ הראשון את תכנית הילדים האהובה עליהם מכל הזמנים, תכנית הנוער האהובה, הכוכב/הכוכבת האהובים ושיר הנושא האהוב ביותר מכל תכניות הילדים והנוער לדורותיהן בערוץ הראשון.

את הספיישל ינחו מיכאל אלוני ומיכל ינאי וישתתפו ילדי הג’וניור אירוויזיון, דפנה דקל, ריקי גל, ילדי בית הספר למוסיקה, איחוד של להקת צעירי תל אביב, ישראל גוריון, אילי גורנשטיין, שירה וילנסקי, דון לני גבאי, נדב אבקסיס ועוד.

בנוסף תוחזר תוכנית הקאלט “סיבה למסיבה”, מתכניות האירוח האהובות בתולדות הטלוויזיה בישראל.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *