עונה שנייה לבליינדספוט

עונה שנייה לבליינדספוט

ההסדרה שזכתה בתחילה למחמאות רבות, תשודר בסלקום טי.וי

שבוע לאחר שסיימה לשדר את הפרקים האחרונים בעונה הראשונה של “בליינדספוט”, מודיעה “סלקום טי.וי” כי היא מתחילה לשדר את העונה השנייה. כידוע, הסדרה נפתחה בלב טיימס סקווייר, כאשר מתוך תיק שהונח על המדרכה, יצאה אישה עירומה (ג’יימי אלכסנדר, “תור”), כשאת גופה מאתרים קעקועים.

blindspot_s2_h_dd_ka_tt_2560x1920_e3b3e041

האישה שאיבדה את זכרונה, מכונה “ג’יין דו” (“פלונית-אלמונית”) נעזרת בסוכן האף-בי-איי קורט וולר (סאליבן סטייפלטון, הסרט “300”). שמגלה מזימת פשע. עוד בצוות האף-בי-איי נמצאים החייל לשעבר אדגר ריד (רוב בראון, “טרמיי”), הסוכנת טשה זפטה (אודרי אספרסה), ועוזרת המנהל מייפייר (מריאן ז’אן-בפטיסט, “ללא עקבות”).

ג’יימי אלכסנדר, המגלמת את ג’יין דו, הופיעה בסרט של אד זוויק “על אהבה וסמים אחרים” לצד ג’ייק גילנהול. אחר כך כיכבה בשובר הקופות “תור”, לצד כריס המסוורת, נטלי פורמן ואנתוני הופקינס. וכך גם בסרט ההמשך של “תור”, שובר קופות אף הוא. אלכסנדר היתה אחת השחקניות המובילות בסדרת הקאלט “קאייל אקס-אף”, ומוכרת גם בתור הגיסה האינפנטילית של אידי פלקו בסדרה “האחות ג’קי”.

ראוי לציין כי שהסדרה זכתה בתחילה למחמאות רבות, בהמשך העונה היא איבדה לדעת חלק מהמבקרים, את המומנטום שלה. בעונה החדשה יהיו 22 פרקים שישודרו בצמוד לשידור בארה”ב.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *