שובר הקופות של איימי שומר הגיע ל’סלקום TV’

שובר הקופות של איימי שומר הגיע ל’סלקום TV’
בנוסף לכל ההומור, לכל הקלישאות הז'אנריות שחותרים תחתן, הסרט הזה הוא גם קומדיה רומנטית רבת חן ורגש. בתמונה: איימי שומר ולברון ג'יימס
צילום מתוך הסרט: יח"צ

מה כבר אפשר לצפות מקומדיה רומנטית עם איימי שומר, ביל היידר, בבימויו של ג’אד אפאטו?

שתהיה פרועה, חתרנית, מוגזמת, ובעיקר מגלגלת מצחוק. שובר הקופות “אסון מהלך” (‘Trainwreck’), שהגיע הקיץ ל’סלקום TV,’ עלה שם לשידור וזמין לצפיה ללא הגבלה, הוא כל זה ועוד.

בנוסף לכל ההומור, לכל הקלישאות הז’אנריות שחותרים תחתן, הסרט הזה הוא גם קומדיה רומנטית רבת חן ורגש. אם זה לא מספיק:  הסרט כולל גם הופעת אורח של הכדורסלן הטוב בעולם, לברון ג’יימס.

איימי שומר, הקומיקאית שנחשבת להכי פופולרית כעת בזירה העולמית, שפרצה לתודעה בזכות סדרת הטלוויזיה המצליחה שלה “איימי שומר” והסרט הזה, מגלמת ב’אסון מהלך’, שאת התסריט שלו היא כתבה, את איימי, כתבת במגזין לגברים ששמו “סנאף”.

בנוסף לכל ההומור, לכל הקלישאות הז'אנריות שחותרים תחתן, הסרט הזה הוא גם קומדיה רומנטית רבת חן ורגש. בתמונה: איימי שומר ולברון ג'יימס | צילום מתוך הסרט: יח"צ
בנוסף לכל ההומור, לכל הקלישאות הז’אנריות שחותרים תחתן, הסרט הזה הוא גם קומדיה רומנטית רבת חן ורגש. בתמונה: איימי שומר ולברון ג’יימס | צילום מתוך הסרט: יח”צ

איימי היא בת להורים גרושים שגדלה על תפישת העולם שהנחיל לה אביה, שלפיה מונוגמיה אינה ריאליסטית. תיאוריה, שאותה היא מיישמת ביתר שאת בפועל. ואכן, היא מחליפה גברים כמו גרביים, ומודיעה להם בתום לילה אחד איתם, כי הקשר שלהם הסתיים.

היא נהנית מאורח החיים הזה עד שיום אחד היא נשלחת לכתוב כתבה על ארון (ביל היידר, “סטרדיי נייט לייב”), רופא המתמחה בטיפול בספורטאים (שחברו הטוב הוא לברון ג’יימס), וכל זה משתנה.

היא מתאהבת. מתחשק לה לבלות יותר ויותר זמן עם אהובה. בשבילה, זה רגש חדש, מסעיר אך גם מטריד. מבחינתה זה בדיוק “אסון מהלך”.

הנה מבחר ביקורות שהסרט קיבל עיתונים החשובים בארה”ב, בלבד:

ה’רולינג סטון’ קבע כי “שומר לא רוצה ש’אסון מהלך’ יהיה מתוק. היא רוצה לפוצץ את הקלישאות של הקומדיה הרומנטית ולהחליף אותן במשהו חזק ומתפרץ. והיא מצליחה”.

ה’שיקגו סאן טיימס’ קבע כי “‘אסון מהלך’ הוא הקומדיה הרומנטית האהובה עלי השנה, למרות (ואולי בגלל) כל הפינות החדות שלו והקטעים הציניים, זה סרט שמתחשק לחבק, או לפחות לתת לו כיף”.

ה’ניו יורק טיימס’ קבע כי “מה שמרגש וטעון באנרגיה באיימי, במיוחד בהשוואה לכל החמודות נעדרות הסקסיות בשאר הקומדיות הרומנטיות, שבהן הנאה נשית מתבטאת בשופינג, זה שתיאבון מיני הוא לא בעיה שהיא אמורהלפתור ולהעלים”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *