מופע אופרה בעברית ובערבית

מופע אופרה בעברית ובערבית
היסטוריה ומוזיקה. מופע בעכו
צילום: באדיבות עיריית עכו

מופעי הפסטיבל יתקיימו בעכו העתיקה בתאריכים 30-28 ביולי

האופרה הישראלית תסיים את עונתה ה-31 עם פסטיבל האופרה בעכו העתיקה.

זו השנה השלישית שמופעי האופרה מתקיימים באולמות האבירים במצודה ההוספיטלרית בעיר העתיקה. מופעי הפסטיבל יתקיימו בתאריכים 30-28 ביולי. במהלך אותו סוף שבוע יתקיימו אירועים כמו הפקה בימתית חדשה לאופרה “החטיפה מן ההרמון”.

האופרה תועלה תחת כיפת השמים, בחצר המצודה בעכו העתיקה. הזמרים ישירו בגרמנית, אך ידברו בעברית ובערבית. בערב השני של הפסטיבל יתקיים המופע “לטינו לדינו”, המעלה מוזיקה שמשלבת מזרח ומערב.

כמו בכל שנה יעלה הפסטיבל גם אופרה לכל המשפחה והשנה תהיה זו האופרה “חליל הקסם” בגרסה מיוחדת ובתרגום לעברית של אהוד מנור ובהשתתפות זמרי האופרה הישראלית.

היסטוריה ומוזיקה. מופע בעכו | צילום: באדיבות עיריית עכו
היסטוריה ומוזיקה. מופע בעכו |
צילום: באדיבות עיריית עכו

זוהי גרסה צבעונית ומשעשעת בעיבוד מיוחד לילדים בשפה העברית ובמרכזה איש הציפור פפגנו יוצא בחיפוש אחר הנסיכה פמינה אל ממלכתו של זרסטרו. בדרך יפגוש את מלכת הלילה ושלוש העוזרות המסתוריות שלה, ואפילו ימצא אהבה.

ראוי להדגיש כי מיזם אוצרות הגליל, מיזם פילנטרופי של רעיה שטראוס בן דרור, שמטרתו להביא לקפיצת מדרגה בתחום התיירות בגליל המערבי, ירכז את אפשרויות הבילוי בפסטיבל האופרה בעכו וחבל הגליל המערבי, באמצעות אתר אינטרנט ואפליקציה חינמית.

האתר מיועד לסייע למטיילים לתכנן חופשה בהתאמה אישית ומציג מידע אינפורמטיבי מרוכז של אפשרויות בילוי, חוויות מגוונות ומסלולי טיול.

היסטוריה ומוזיקה. מופע בעכו
צילום: באדיבות עיריית עכו


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *