מופע מוזיקלי מרהיב לקראת אלול

מופע מוזיקלי מרהיב לקראת אלול

על במה אחת במוזיאון תל אביב יתאספו לקראת חודש אלול הזמרת נורית גלרון, החזנית עדי ארד, להקת הקצב ‘אנסמבל פעימה’ ונגנית הצ’לו מאיה בלזיצמן. בהנחייתה הייחודית איה קרמרמן.

רגע לפני שהחגים בפתחנו, רגע לפני שחודש אלול דופק על דלתנו, צפויות להתאסף מיטב הזמרות על במה אחת ולהרטיט את ליבנו בשירים שנועדו בדיוק לאווירה של הימים המיוחדים הללו. הערב המיוחד הזה הופק על ידי אילנה בן ישי, יו”ר אמונה סניף תל אביב ובהובלת נאוה בן מאיר, מנהלת סניף אמונה תל אביב שהחלום שלה לקבל את פני אלול בשירה נשית יהפוך למציאות.

נורית גלרון | צילום יחצ
נורית גלרון | צילום יחצ

גלרון היא אחד הקולות החמים והייחודיים בארצנו. צבע קולה הכה מיוחד, שליטתה הווירטואוזית ובחירת השירים המדויקת שלה, אשר רבים מהם נכנסו לפנתיאון המוזיקה הישראלית, הפכו אותה לאחת הזמרות הגדולות והמוערכות.

עדי ארד התפרסמה כחזנית הראשונה בישראל ובימים אלו היא מוציאה את אלבום הביכורים שלה שמגיע אחרי קריירה עשירה ועמוסה בתחום המוזיקה והתיאטרון בין היתר הובילה הרכבים בהופעות בינלאומיות והיא שחקנית הבית ב ‘הבימה’. האלבום לפנייך יצא לקראת החגים והיא תחשוף את הסינגלים החדשים מעל הבמה.

מאיה בלזיצמן היא נגנית צ’לו מופלאה המופיעה בארץ ובחו”ל עם זמרים ישראלים וכותבי שירים, ולוקחת חלק פעיל בתהליך היצירה שלהם. מופיעה גם במסגרת הרכבים מוזיקליים המלווים הפקות של תיאטרון “הקאמרי” בתל אביב, היא מופיעה לצד נינט טייב במופע משותף.

את המופע תנחה המגישה והשחקנית איה קמרמן, שעד לאחרונה הנחתה את התכנית בייק אוף ישראל ברשת,

איה קרמרמן בתכנית בייק אוף   | צילום יחצ
איה קרמרמן בתכנית בייק אוף
| צילום יחצ

אנסמבל פעימה מעלות מופע מוזיקלי-תיאטרלי ייחודי ומרתק . האנסמבל מונה 8 נגניות, מבצע מוזיקת עולם ייחודית עם מגוון כלי הקשה והרבה גרוב.

אנסמבל פעימה גרוב מדהים | צילום יחצ
אנסמבל פעימה גרוב מדהים | צילום יחצ

את כל ההוד וההדר הנשי והמרשים הזה הכולל בתוכו קולות שמיימים לצד גרוב מדהים תוכלו לשמוע בשבוע הקרוב ביום רבעי, כ”ז באב תשע”ו (31.8) במוזיאון תל אביב לאמנות, בשעה 20:00
לחצו כאן להרשמה


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *