סיה בישראל: מוזיקה, פירות ומכשיר אדים

סיה בישראל: מוזיקה, פירות ומכשיר אדים
לי ולח. סיה
צילום: עמוד הפייסבוק של סיה

הזמרת האוסטרלית המצליחה מגיעה להופעה וביקור של ארבעה ימים בארץ הקודש

סיה קייט איסבל פרלר, או בקיצור SIA, מתכוננת להופעה הראשונה שלה בישראל. הזמרת בת ה-40 נולדה באוסטרליה היתה חברה בלהקת “Crisp”, כשלה בניסיון שלה להוציא אלבום סולו וגם ההופעה שלה בתוכנית הטלוויזיה הפופולארית “קרוב רחוק”, לא הובילה להצלחה מסחרית.

ב-2010 גם מצבה הבריאותי התדרדר לאחר שחלתה ב”גרייבס”, מחלה אוטו-אימונית, אבל שנה לאחר מכן היא החלה לזכות בהצלחה בינלאומית לאחר שהשיר “Titanium”, אותו היא כתבה ושרה, הולחן על ידי דייוויד גטה, מה שהזניק אותה למצעדים רבים בעולם. ב-2012 היא כתבה את השיר Diamonds לריהאנה, וב-2013 השיר “Elastic Heart” אותו היא ביצעה, כיכב בפסקול הסרט “משחקי הרעב: התלקחות”.

לי ולח. סיה|צילום: עמוד הפייסבוק של סיה
לי ולח. סיה|צילום: עמוד הפייסבוק של סיה

ב-17 במרץ 2014 סיה הוציאה את “Chandelier” כסינגל הראשון מאלבומה השישי ובזכות הקליפ הייחודי, סיה הפכה להצלחה בינלאומית. אגב, מישהו בעל הומור במשרד ראש הממשלה הכין קליפ שבו קטעים מנאומים של נתניהו על רקע השיר “שנדליר”. סיה כל כך התלהבה מהמחווה ולכן צייצה בטוויטר את הקליפ, מה שכמובן העצים את החשיפה שלה ושל השיר המצליח.

מאז היא המשיכה ליצור שירים ולהופיע בכל העולם וב-2016 קיבלה הזמנה להופיע בישראל. בניגוד לרוב האמנים הבינלאומיים שממהרים לברוח שנייה אחרי שהם מגיעים לישראל, סיה החליטה להגיע עם בן זוגה לטיול של ארבעה ימים בארץ הקודש.

לפני הגעתה דאגו אמרגניה לשגר למלון דן ת”א שלל בקשות ובהן פינוי של כל המשקאות האלכוהוליים מהסוויטה המלכותית. המשקאות היחידים שהיא מתכוונת לצרוך הם מים רגילים, מים מזוקקים, סודה, ובירת ג’ינג’ר נטולת אלכוהול. היא גם ביקשה לאכול פירות חתוכים, ובכלל זה מנגו, אפרסק ואננס. הבקשה החריגה היחידה שלה היתה להציב בסוויטה שלה שני מכשירי אדים, שיהיו פעילים מהרגע שהיא תגיע ועד שהיא תעזוב, אבל ככל הנראה הבקשה הזו נשלחה מאחר והזמרת המצליחה לא מכירה את מזג האוויר הלח שיש במישור החוף ביולי ואוגוסט.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *