פסטיבל אינטימדבר 7

פסטיבל אינטימדבר 7

אינטימדבר 7 יוצא לדרך – מכירת הכרטיסים נכנסת לישורת האחרונה עם הבטחה ברורה – להשאיר את המחירים נמוכים, מארגני הפסטיבל מבטיחים על שמירת מחירי כרטיסים נמוכים, עד 60 שקלים להופעות הגדולות


אינטימדבר 7 יוצא לדרך: פסטיבל מוזיקה, קצב, אמנים, טבע, תיאטרון, סדנאות, מופעי אימפרוביזציה, ויריד אמנים הם רק חלק מהמופעים שיהיו בפסטיבל אינטימדבר הקרוב ב25-23 למאי במצפה רמון. טיפקס, נצ’י נץ’, שולי רנד, אפרת גוש, דניאלה ספקטור הם האמנים שהבטיחו את הגעתם לפסטיבל. בנוסף, הפסטיבל מציע מופעים גם לכל המשפחה: ענן על מקל, בוב קידס ומופעי מחול, סדנאות אמן ובמה של פואטרי סלאם ישראל.

דניאלה ספקטור

מפיק הפסטיבל, איתן פאר: פסטיבל אינטימדבר הוא פסטיבל רב תחומי באווירה מדברית. הפסטיבל מקבץ לתוכו את טובי המופעים, במחירים שווים לכל נפש ובמגוון עצום. משנה לשנה הפסטיבל הולך ומשתכלל ואנו מייצרים רשימת אמנים הטובה ביותר בישראל. מטרתנו הגדולה היא למשוך את הציבור הישראלי לנגב ובכך להכניס לתושבי המקום כמאות אלפי שקלים.”

בוב מארלי לילדים

ראש המועצה המקומית מצפה רמון, רוני מרום : “אנו צפויים ונערכים לקלוט אלפי מבקרים לקראת הפסטיבל. אני ממליץ, מלקחים של השנים האחרונות להזמין כרטיסים מראש ולהבטיח את מקומכם באווירה מדברית מדהימה. גם השנה עשינו כל אשר ביכולתנו לשמור על מחירים שפויים ואטרקטיביים במטרה להראות את פניו היפות של הנגב לכל אזרחי ישראל.”

שולי רנד

כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *