רוברט גלאספר מגיע לישראל

רוברט גלאספר מגיע לישראל
ברוכים הבאים. רוברט גלאספר אקספרימנטֻֻ
צילום: יח"צ

הוא יופיע במשכן האופרה הישראלית עם הרכב מיוחד שיפתח סדרה של מופעי ג’אז

רוברט גלאספר הפסנתרן והמפיק המוסיקלי שזכה בגראמי בשנת 2013, יגיע לארץ הקודש כדי להופיע עם הרכב המשלב ג’אז היפ הופ, גוספל ו- R&B. גלאספר זכה לחשיפה אדירה בזכות עבודה עם כוכבים דוגמת סנופ דוג, לורן היל, אריקה באדו, וקנדריק לאמאר. בשנת 2003 שחרר את Mood, אלבום הבכורה שלו ואחריו שני אלבומים מצליחים בשילוב הרכב הטריו האקוסטי שלו. בשנת 2012 שחרר את אלבומו המלא הראשון עם האקספרימנט Black Radio, ושנה לאחר מכן, כאמור, זכה בפרס הגראמי לאלבום האר אנד בי הטוב ביותר.

ברוכים הבאים. רוברט גלאספר אקספרימנטֻֻ| צילום: יח"צ
ברוכים הבאים. רוברט גלאספר אקספרימנטֻֻ|
צילום: יח”צ

גלאספר גם זכה בגראמי על ביצועי הר אנד בי המסורתיים הטובים ביותר לשנת 2015.

בשנה החולפת הוא התאחד גלאספר מחדש עם הטריו האקוסטי המקורי שליווה אותו להקלטת אלבום חדש Covered והשנה יצר את פס הקול לסרט הביוגרפי על חייו של גאון הג’אז מיילס דייויס עם דון צ’ידל ואף הופיע בתפקיד אורח בסוף הסרט.

משכן האופרה הישראלית יארח אותו בשישי 2.12.16, בשעה 22:00. מחירי כרטיסים: 199, 162, 125 שקל וניתן לרכוש באתר האופרה הישראלית או בקופת האופרה הישראלית בטלפון – 03-6927777.

המופע ילווה בתערוכת צילום מיוחדת לציון פתיחת עונת ג’אז במשכן SHOOT & SWING. מדובר בתערוכת תיעוד סצנת הג’אז בישראל של יוסי צבקר, צלם הבית של האופרה הישראלית.

האירוע הזה יפתח סדרת ג’אז שלימה והמופעים הבאים בסדרה יהיו חמישיית עומר אביטל – ב-27.1.17, קייל איסטווד ב–24.3.17, וראשל פרל ב-19.5.17.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *