עיבוד חדש “למלך האריות” – קלאסיקה אהובה בעיבוד סוחף

עיבוד חדש “למלך האריות” – קלאסיקה אהובה בעיבוד סוחף
מלך האריות
צילום: יח"צ

העיבוד החדש לסרט ‘מלך האריות’ של אולפני דיסני בבימויו של ג’ון פאברו (‘ספר הג’ונגל’) לוקח אותנו להרפתקה בסוואנה האפריקאית, היכן שנולד מלך עתידי
סימבה מעריץ את אביו, המלך מופסה ולוקח ברצינות גמורה את עתידו המלכותי. אך לא כולם בממלכה חוגגים את הולדתו של גור האריות החדש. סקאר, אחיו של מופאסה והיורש לשעבר של כס המלכות, זומם תכניות משלו. הקרב על צוק התקווה מזוהם כולו בבגידה, טרגדיה ודרמה שנגמרת לבסוף בהגלייתו של סימבה. בעזרת זוג חברים חדשים ומסקרנים, סימבה ימצא את דרכו לבגרות וייקח בחזרה את כס המלכות ששייך לו באופן חוקי.

מלך האריות | צילום: יח"צ
מלך האריות | צילום: יח”צ


על ההפקה:
סרט האנימציה ‘מלך האריות’ יצא לאקרנים בשנת 1994 ומאז זכה בפרס האוסקר לשיר הטוב ביותר בעבור השיר ‘אהבה יש באוויר’ (‘CAN YOU FEEL THE LOVE TONIGHT’), אשר נכתב והולחן על ידי אלטון ג’ון. פסקול הסרט שהולחן על ידי האנס זימר הגיע למעמד יהלום) 10 פעמים מעמד פלטינה). המחזמר ‘מלך האריות’ שהועלה בברודווי לראשונה בשנת 1997 גרף 6 פרסי טוני וכיום, 22 שנים לאחר מכן, עדיין נחשב לאחד מלהיטי ברודווי הגדולים בכל הזמנים, כאשר מספר הצגותיו עומד על מעל 9,000 הופעות.
“זהו סרט כל כך אהוב,” אומר ג’ון פאברו, במאי הסרט. “אולפני דיסני חוו הצלחה עצומה עם גרסת האנימציה המקורית ולאחר מכן בגרסת המחזמר בברודווי. ידעתי שאני חייב להיות מאוד זהיר עם האחריות שהוטלה עליי ושאסור לי לפשל. רציתי להראות סרט שנאמן לסיפור המקורי ומכבד אותו, אך בד בבד, להשתמש בטכנולוגיה ובטכניקות הכי חדשניות שניתן.”


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *