כשמשה פוגש את פרעה בתאטרון הקאמרי

כשמשה פוגש את פרעה בתאטרון הקאמרי
והגדת לבנך בדרך שלו
גיל קופטש

סטדנאפ תורה הוא שם המופע החדש של גיל קופטש בתיאטרון הקאמרי, כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול על גיבורי התנ”ך, לא מומלץ לבעלי לב חלש.

חוץ מלשעשע אותנו לאורך השנים בסאטירה המושחזת שלו, הספיק גיל קופטש לעשות עוד דבר אחד משמעותי והוא להפוך את התנ”ך לישראלי. כזה שכל אחד יכול להתחבר ולתת לו פרשנות, במקרה של קופטש להזכיר לנו שאלוהים יודע גם להיות ציני ושנון כשצריך.

ביום ראשון הקרוב צפוי לעלות שוב מופע הסטנדאפ המשובח של גיל קופטש בקאמרי ‘סטנדאפ תורה’. זהו כבר המופע החמישי בסדרה שלמרבה ההפתעה דווקא מצליח להביא את הקהל, בהופעות הקודמות מדווחים יודעי דבר, אזלו מקומות הישיבה.

והגדת לבנך בדרך שלו | גיל קופטש
והגדת לבנך בדרך שלו | גיל קופטש

במופע יתארחו קומיקאים נוספים בהם ויה שגיב, אלי חביב, אורית גל והרב מצליח שיגישו לכם את מיטב הקטעים לפסח: כל מה שרציתם לשאול ולא העזתם על משה, יציאת מצריים, פרעה או בקיצור והגדת לבנך כמו שרק הם יודעים לעשות.

קופטש אוהב לגעת בידיים חשופות בטקסטים שהיהדות מציעה ומצליח לעשות זאת באופן מוצלח למדי. סקירה קצרה לאורך השנים מזכירה לנו את ‘פרשת השבוע’ אותה הגיש בתכנית ‘סוגרים שבוע’ בערוץ הראשון בהגשתו של יאיר לפיד. המפלגות החרדיות איימו אז להפיל את הממשלה אם תוכניתו לא תרד מהמסך. הוא הנחה כאמור את תכנית הלייט נייט מי רוצה להיות יהודי בערוץ 2, הוא הספיק לגלם בהצגות את דוד המלך ואת קין והבל. כיום הוא מגיש את התכנית ‘היהודי הגולש’ בערוץ 20 והיד עוד נטויה.


אם אתם אוהבים סטדנאפ משובח אז צפוי לכם כנראה מופע בלתי מצונזר ושנון בהחלט. מומלץ לאנשים בעלי הומור אינטליגנטי שמכירים דבר מה או שתיים בתנ”ך. לא מומלץ לבני נוער, לבעלי לב חלש, לצדקנים ולשמרנים.

המופע הקרוב של סטדנאפ תורה בפסח, יום ראשון ה 24/4/16 קפה קאמרי 21:00
לכרטיסים לחצו כאן


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *