הצגה תסייע למימון המסע לפולין

הצגה תסייע למימון המסע לפולין
יוזמה מקומית. השחקנים במהלך החזרות
צילום: פרטי

כחלק מהפרויקט למידה משמעותית והבגרות בספרות, יעלו תלמידים מכרמיאל את המחזה “ביקור הגברת הזקנה”

תלמידי כיתות י”א בבית הספר אורט פסגות שבכרמיאל יעלו בקרוב הצגה שנועדה לממן את עלות המסע לפולין שיתקיים בשנה הבאה, עבור חבריהם שלא יוכלו לשלם עבור הנסיעה. כרטיס הכניסה למחזה “ביקור הגברת הזקנה”, מאת פרדריך דירנמט יעמוד על עשרה שקלים.

האחראית למיזם היא רוני ענבר, מורה לספרות בבית הספר: “לאחרונה משרד החינוך דורש ש-30 אחוז מהלמידה בכל מקצוע תהיה ‘למידה משמעותית’. כחלק מהבגרות בספרות, על התלמידים ללמוד את המחזה ‘ביקור הגברת הזקנה’, והחלטנו שהתלמידים יפיקו הצגה בכוחות עצמם מהשלב הראשון ועד להצגה עצמה. ארבע כיתות י”א עבדו על המחזה, וכל כיתה עושה חלק אחר, משלב הבימוי, דרך הליהוק והתפאורה ועד למוזיקה.

בחודש פברואר העלינו את ההצגה מול ההורים והמורים בבית הספר, וזה מאוד הצליח וזכה להתעניינות רבה. שאלנו את התלמידים אם ירצו להציג מול הקהילה כעזרה לתלמידים מהשכבה שלהם שזקוקים לסיוע כלכלי עבור הטיול לפולין בשנה הבאה. מובן שכולם שמחו והסכימו, וביום שלישי אנחנו מעלים את ההצגה”.

יוזמה מקומית. השחקנים במהלך החזרות|צילום: פרטי
יוזמה מקומית. השחקנים במהלך החזרות|צילום: פרטי

ענבר מציינת, כי מכיוון שהתלמידים נמצאים בעיצומה של עונת הבגרויות, לא ניתן יהיה לקיים רצף של הצגות, אבל המטרה היא להפוך את המיזם למסורת ולקיים אותו גם בשנה הבאה.

ההצגה תועלה ב-6 ביוני, בשעה 12:30, במרכז ברוך שבכרמיאל.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *