הקפטן כובש את הבימה

הקפטן כובש את הבימה
"נרגש לקראת הבאות". משה קפטן
צילום: איציק בירן, יח"צ

משה קפטן מונה לממלא מקום המנהל האמנותי של הבימה והצהיר: “המינוי מהווה אתגר מרתק ומסעיר”

הבימאי משה קפטן ישמש כממלא מקום המנהל האמנותי של התיאטרון הלאומי הבימה, בעקבות פרישתו של המנהל אילן רונן, לאחר 12 שנים בתפקיד. ההחלטה התקבלה לפני מספר ימים על ידי דירקטוריון התיאטרון הלאומי, והמנכ”לית אודליה פרידמן. קפטן הינו בעל תואר בוגר ומוסמך לתיאטרון מאוניברסיטת תל-אביב. הוא נחשב אחד מבכירי הבמאים בישראל, ובין היתר הוא גם צבר ניסיון ניהולי כשכיהן כמנהל האמנותי של התיאטרון לילדים ולנוער בחולון וכן כמנהל האמנותי של פסטיבל ישראל בירושלים.

קפטן מכהן כבימאי הבית של התיאטרון הלאומי ובין עבודותיו האחרונות המחזות ‘פליישר’, ‘אוויטה’, ‘כנר על הגג’, ‘אם יש גן עדן’, ‘חיזור גורלי’ ועוד. בשבועות הקרובים צפוי קפטן להתחיל לעבוד על המחזמר ‘עלובי החיים’ אשר יועלה בקיץ הקרוב בהבימה.

"נרגש לקראת הבאות". משה קפטן|צילום: איציק בירן, יח"צ
“נרגש לקראת הבאות”. משה קפטן|צילום: איציק בירן, יח”צ

קפטן אמר בתגובה: “הצטרפתי למשפחת התיאטרון הלאומי לפני כשנה ומחצה והמקום הפך עבורי לבית ליצירה ובימה להגשמת חלומות. העבודה לצד אילן רונן בשנה האחרונה הייתה פורייה ומלמדת ואני משוכנע שהעתיד יזמן לנו עוד הזדמנויות לעבודה משותפת. ניתנה לי האפשרות להמשיך ולצעוד קדימה ועבורי המינוי מהווה אתגר מרתק ומסעיר. אני מודה לדירקטוריון ולמנכ”לית התיאטרון על החלטתם ונרגש לקראת הבאות”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *