מופע תיאטרון חדשני בתחנה המרכזית

מופע תיאטרון חדשני בתחנה המרכזית
תיאטרון פיזי עם אומנות פלסטית ושירה. המופע החדש
צילום: יח"צ

“SEVEN”, הוא שמו של מופע חדש של קבוצת “תיאטרון מסתורין”. המופע המתרחש בחלליה של התחנה המרכזית “החדשה” בת”א, משתלב עם תפקודה היום יומי של התחנה והופך אותה לחלק מההתרחשות. מדובר ביצירת תיאטרון טוטאלית, המתקיימת מחוץ לאולם התיאטרון המסורתי. שגרת החיים בתחנה המרכזית מתקיימת במקביל למופע, הופכת לנתון חי ונושם כחלק מהיצירה עצמה ויוצרת עולם פנטסטי משותף לשחקנים, הקהל ועוברי האורח.
במופע SEVEN משולבים שני סגנונות:”promenade”- מופע המתנהל כסיור בו הקהל הולך לאורך מסלול ו”immersive”- מופע המאפשר לקהל לשקוע בתוך עולם דמיוני ולקחת בו חלק פעיל.
המופע נע יחד עם הקהל בתוך שבע הקומות של מתחם התחנה המרכזית החדשה בתל אביב, מהקומה השביעית לתוך חללים ו”מבוכים אורבניים” המסתיימים בשלושה מפלסים מתחת לגובה הרחוב, בחלליה הפנימיים והסודיים של התחנה המרכזית.

תיאטרון פיזי עם אומנות פלסטית ושירה. המופע החדש|צילום: יח"צ
תיאטרון פיזי עם אומנות פלסטית ושירה. המופע החדש|צילום: יח”צ

SEVEN נוצר בהשראת העולם המיסטי המשותף ליהדות ולנצרות אשר מוגדר באופן שרירותי כביכול על ידי הספרה 7. בחללים הפעילים והנטושים הממוקמים בשבע הקומות של התחנה המרכזית נפגשים שבעת שחקני קבוצת תיאטרון מסתורין, שבעת הרקיעים המצוינים בספר הזהר, שבעת החטאים הנוצריים, שבעת הסקרמנטים ועוד. כל אחת מסצנות המופע מתרחשת בחלל אחר בהם פוגש הקהל עולם אקספרסיבי עם חוקיות משלו. המופע מהווה אינטרפרטציה חופשית ל”קומדיה האלוהית” של דנטה, כמסע בעולם ללא זמן, על הגבול בין החיים למוות, המשלב תיאטרון פיזי עם אומנות פלסטית ושירה חיה.
נקודת המפגש בקומה השביעית של התחנה, ליד מודיעין דן
תאריכים:21,22,24,28,29,31 באוקטובר
שעות: כל המופעים יחלו ב-20:30
מחירי כניסה: 80 ש’ ליחיד, 160 לזוג,70 ש’ –סטודנט, חייל, גמלאי
לאתר התיאטרון : www.mystorin.com


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *