שלושה ענקי סטנדאפ ישראלי על במה אחת

שלושה ענקי סטנדאפ ישראלי על במה אחת
שלושת המוסקטרים
צילום יחצ

גיל קופטש, שמואל וילוז’ני ואלון נוימן שלושת מייסדי הסטנדאפ הישראלי הפרוע מגיעים הישר משנות התשעים למופע בלתי נשכח של סטנדאפ למבוגרים בלבד

סטדנאפ טוב הוא לא רק מצחיק, הוא אמיתי ונוקב ופרוע ושנון, ובדרך כלל צוחקים בו מרוב מבוכה על האמת שהוא מטיח לנו בפרצוף. סטדנאפ משובח שכזה שלא מנסה לשעשע את הקהל אלא כמו הילד שצועק שהמלך הוא עירום הוא נחלתם של יחידי סגולה. בין האבות החלוצים של הז’אנר אפשר בהחלט למנות את שמואל וילוז’ני, גיל קופטש ואלון ניומן שחברו למופע חד פעמי בלתי נשכח שאינו מיועד לילדים מתחת לגיל 18 על במת הטוקהאוס בנמל תל אביב

שלושת המוסקטרים | צילום טוקהאוס יחצ
שלושת המוסקטרים | צילום טוקהאוס יחצ

ילוז’ני נחשב לאבי סצנת הסטנדאפ שפרחה בישראל החל מאמצע שנות השמונים. יש המספרים כי הוא טס לניו יורק ושם צפה באדם עומד באחת הכיכרות ומציג בפני העוברים והשבים באופן קומי. וילוז’ני הוקסם ממופע הרחוב ועם חזרתו לישראל החל להופיע במופעי סטנדאפ שופעי הגיגים פרועים.

גיל קופטש ממובילי הסטדנאפ הישראלי היהודי כאשר הגיש את פינת “פרשת השבוע” בתוכנית “סוגרים שבוע” בערוץ הראשון. המפלגות החרדיות איימו להפיל את הממשלה אם פינתו של קופטש לא תרד מהמסך. אך בשל הפגנות תמיכה רבות של קהל חילוני, פינתו המשיכה להיות משודרת.

אלון נוימן הוא שחקן קולנוע, טלוויזיה ותיאטרון אך הנשמה העיקרית שלו היא של סטנדאפיסט שנון בהחלט. נוימן שיחק בעשרות סדרות וסרטים בדרך כלל בתפקידים לא קונוונציונאליים ומשעשעים, ובל נשכח שהוא גם נשוי לאישה והאגדה עלמה זק.

במת הטוקהאוס | צילום מתוך עמוד הפייסבוק של הטוקהאוס
במת הטוקהאוס | צילום מתוך עמוד הפייסבוק של הטוקהאוס

זהו אמנם מופע מצחיק אבל לא מופע בידור. זהו סטנדאפ קומדי אינטלקטואלי על אקטואליה פוליטיקה דת ומדינה. וכמובן סקס הורות וזוגיות. לעיתים בוטה, לעיתים כואב אך תמיד מצחיק בטירוף.
(לא מומלץ לבעלי לב חלש, לצדקנים, לאולטרה שמרנים ולילדים מתחת לגיל 25)

האירוע הקרוב מתקיים ב 20/10/16 לפרטים על האירוע לחצו כאן


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *